Bektasilerin Rockcu Takimi (Video)

şahturna

Re: Bektasilerin Rockcu Takimi (Video)

Mesaj gönderen şahturna »

hepsini okudum,geç bu hikayeleri, kurana bak orada göster delilini,yoksa böşa kürek salla
ma...taşa duvara secde nerede var göster?ama ademe secde buyruğu apaçık ortada,sa
kın yok melekler için geçerliydi demeyin,çünkü Allah insanı kendi suretinde halk ettiğini,in
sanda mevcut olduğunu ve secde makamının adem olduğunu apaçık ortaya koyuyor,ama
gönül gözleri açık olanlara tabii...puta,taşa duvara tapınana değil...
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

şahturna yazdı:hepsini okudum,geç bu hikayeleri, kurana bak orada göster delilini,yoksa böşa kürek salla
ma...taşa duvara secde nerede var göster?.
şıkları söylüyorum

a-okudun ama anlamadın
b-okumadın baktın yalan söylüyorsun
c-sadece okudun düşünmedin
d-okudun anlamazlıktan geliyorsun
e-okumayı bilmiyorsun

ben b şıkkını işaretliyorum.
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

Musa Özateş yazdı:
şahturna yazdı:hepsini okudum,geç bu hikayeleri, kurana bak orada göster delilini,yoksa böşa kürek salla
ma...taşa duvara secde nerede var göster?.
şıkları söylüyorum

a-okudun ama anlamadın
b-okumadın baktın yalan söylüyorsun
c-sadece okudun düşünmedin
d-okudun anlamazlıktan geliyorsun
e-okumayı bilmiyorsun

ben b şıkkını işaretliyorum.

e şıkkı diyorum sadece okuması değil yazmasıda yok dublör kullanıyor köyde yaşıyor tüm uğraşı öküz tarla
sık sık köylülerle su kavgası yapıyor
şehirlilerden ve şiilerden korkuyor :D
şahturna

putperest evladı,iran ajanı bir beslemesin belli ki yada hain mevali bir kufelisin,dedelerini
unutma sakın,sizin kim olduğunuzu biliyoruz merak etme...
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

kufeli ceddinizin yaptığı iha
netleri aklayamazsınız asla,çünkü güneş balçıkla sıvanmaz...kufeliler ne kadar ehlibeyte sa
dık kalmışsa sizde o kadar sadıksınız,
Tam vahabi agzi ile konustun. Bunu sadece onlardan duyuyorduk, simdi yavrularindan da duymaya basladik.
bir kere Ali ve evladının sizin gibi namaz kıldığının ispatı nedir?
Bizim en azindan kaynaklarimiz var. Sizin hic yok ya. Hz.Ali ibadet diye semah mi döndü, veya ückagitci, ilkokulu bitirmemis bir dedeye mi secde etti? Ispatiniz nerde? Bana Mahzuni Serif'ten kaynak diye siir getirme.
niyaz ettiklerini kabul etmedik ki zaten,sizin gibi duvara secde edelim,
Sizin neye secde ettiginiz zaten ortada, adamlar dogru düzgün Turkce bilmiyor. Siz kalkmis öyle birilerine secde ediyorsunuz.
Bak Hz.Ali ne demis: Ahmaklık; herşeyi fuzûliymiş gibi hiçe saymak ve câhil insanlarla arkadaşlık kurmaktır.

Siz birakin cahil insanlarla arkadaslik kurmayi, üstüne üstlük adama secde ediyorsunuz. PES VALLAHI!!!

camide küfüre gelince, tam 70 sene Ali ve ehlibeyte küfür edilen bu mekanlar asla alevi
lerin(gerçek Ali yandaşlarının)mabedi olamaz,çünkü bu mekanlar Ali karşıtlığının ve muavi
ye zihniyetinin günümüzde de sembolüdür,aradan 14 asır geçmesi bu gerçeği değiştirmez
Bu mantikla hareket ederek yine önceki sorum gecerli, disarida veya mutfakta küfür edilseydi, buralarada mi ayak basmayacaktiniz?

Gördügüm kadariyla siz tamamen gitmissiniz. Yani ortada kalmakta zirve yapmissiniz. Biri Allaha inanmaz digeri güvercinlere inanir. Acayip birsey, daha ne diyeyim. :)
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

şahturna yazdı:bir kere Ali ve evladının sizin gibi namaz kıldığının ispatı nedir?milyon kere sorduk,uydurma
rivayet ve hadisleriniz dışında hiçbir kaynağınız da yok,zaten bu uyduruk putperest adetle
rinin kuranda esamesi bile geçmez...
doğru muaviye bu namazı kılmıştır,çünkü ecdadı putperestti, taşa duvara secde etmek
onların ananesiydi,ama peygamberi,imam Ali ve ehlibeyti de duvara taşa secde etti kabul
etmek en basit ifadeyle sapkınlıktır,hani sizde ali muhsin denen zat her seferde yazıyor ya,
insana yani ademe secde zilletmiş, aslında şöyle yazması icab eder,taş duvara secde etmek zillettir,çünkü Hakk ademde mevcuttur ve meleklere de ademe secde buyurmuştur,
kuranda bunun delili mevcuttur,ama taşa duvara secdeye ilişkin hiçbir delil yoktur ve ade
me secde etmeyende iblistir....
biz hiçbir zaman İslam peygamberinin ve mübarek ehlibeytinin putataparlar gibi namaz,
niyaz ettiklerini kabul etmedik ki zaten,sizin gibi duvara secde edelim,biz ancak didar dida
ra niyaz oluruz ki hak olan yolda budur...
camide küfüre gelince, tam 70 sene Ali ve ehlibeyte küfür edilen bu mekanlar asla alevi
lerin(gerçek Ali yandaşlarının)mabedi olamaz,çünkü bu mekanlar Ali karşıtlığının ve muavi
ye zihniyetinin günümüzde de sembolüdür,aradan 14 asır geçmesi bu gerçeği değiştirmez

kuranda illada camiye gidin ibadet edin diye bir kayıtda yoktur,tam tersi aslında evlerinizde
ibadet edin der,cami bugün sünnilerin ve şiilerin mabedidir,bizi ilgilendirmez,bizim yolumuzda da cem ibadeti ve cemevleri vardır,kimseyide ilgilendirmez...
Yazdıkların laf kalabalığından forum kirliliğinden başka bir şey değil. Bunların hepsine defalarca cevap verdik. Ama hâlâ aynı safsataları tekrarlıyorsun...
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Bence d şıkkı...
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
şahturna

cevap veremeyince laf kalabalığımı oldu? asıl kaynak dediğiniz uydurma hadisler ve riva
yetlerle laf kalabalığı yapanlar siz değilmisiniz??
secdeye gelince,biz en azından canlı birşeye secde ediyoruz,sizin gibi duvara değil,asıl
cahil didara değil duvara tapandır,didar-ı ademde Hakkın cemalini bakan körler görmez...
şahturna

ha birde şu resimlerini yayınladığınız mollalarmı çok alim?vallahi bravo,şu çok alim hüccet
leriniz,ayetullahlarınıza bir sorun bakalım bu muta nikahı neyin nesidir?kuranda yeri varmı
dır?resimlerine bakınca çok mübarek adamlara benziyolar,seyit falan mı bunlar? :D :D :D
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

kizilbas yazmis
buradan forum yöneticilerine sesleniyorum....anti-bektaşi denen zat ağzından küfürü eksik etmiyor....forumun kurallarında küfür varmı......ben aleviyim muharrem ayında yas tutarız...zil takıp cem de göbek atmayız.....o yüzden biz alevilere kokuşmuş diyemez bu zat önleminizi alın ..taraflı davranmayın
Sende Anlayis Problemi olsa gerek arkadas..Alevilere nerde küfür ettiysem bul ve göster bakalim !! ..Ben Alevilere Degil ALEVILIK KISEVISINE BÜRÜNEN KOKUSMUS YEZIDI GÖRÜSLÜ SELEFI VAHABI DÜSÜNCESI ILE HAREKET EDEN BEKTASILERI Elestiriyorum onlarin yaptiklari ayin Alevilikle alakasi yoktur diye bine defa yazdik , ancak Sizde anlama kapasitesi olmadigi icin Bektasilerin ayinlerini Alevilik zanederek Bektasiligin Rezil ayinlerinide Alevilik zanediyorsunuz ..Bektasi olmadiginizi idia etmeniz bir tarafa birde onlarin Ritüellerini geleneklerini savunuyorsunuz ..(10)Muharrem ayinda ( Imam Hüseyin as . Sahadet gününde ) Bektasilerin Eglencelerini "Asüre tatlilari" dagittiklarini her yil görüyoruz !!! güle oynaya Saz caldirip, Semah döndürüp Siyasiler ile eglendiklerini yüzlerindeki gülücükleri görebiliyoruz !!!! ..Asagiladiginiz Dünya Ehli Beyt Dostlari (Siiler- Aleviler ) O Gün Yas tutarlarken , Senin Savunudugun ( Bektasi ) Düsünceye sahip olanlar , güle oynaya Saz calip egleniyorlar iste O, Kisiler KOKUSMUSTUR !!! Bunlar yetmiyormus gibide, yapmis olduklari Tüm Rezaletleride " Aleviliktir " diye sunmalarina ne demeli Peki ?! Hakarete gelince .. Arkadasin Sahturna Dini inanclarimiza Ehli Beyt Mektebi ve taraftarlarina Salya sümük saldirirken Hakaret olmuyorda , Bizler Bektasilerin Carpik görüsünü "Alevilik" diye sunmalarini elestirdigimizdemi Hakaret oluyor ? Cifte Standartlik yapmayin . Bizler Bektasilere Hakaret degil gercek kimliklerini yaziyoruz ,zira Bektasilerin kimlerden beslendiklerini artik herkes görebiliyor !!!

Sahturna yazmis
putperest evladı,iran ajanı bir beslemesin belli ki yada hain mevali bir kufelisin,dedelerini
unutma sakın,sizin kim olduğunuzu biliyoruz merak etme...
Iste bu Sahsi Hakarettir !!! Salya sümük Sadirmaktir !! Sahturna gibi Ateist olupta Alevilik kisvesine bürünen, Din Düsmani, Ehli Beyt Mektebi ve Taraftarlarinin Düsmanindanda böyle Ahlaksiz yazilar cikar !! iste burda Yönetimimiz konuya el atmasi gerekir !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön