Bektasilerin Rockcu Takimi (Video)

ali muhsin

Bektasilerin Rockcu Takimi (Video)

Mesaj gönderen ali muhsin »

Arkadaslar iste size Reziligin alasi ..Heavy Metall Rock Bektasi saz gurubu ..Aleviligi böyle rezil ediyorlar Pes dogrusu..!!! bu görüntüleri yakinda Cemevinde Bektasi Dede esliginde görebiliriz, yakinda hic sasmam cemevinde semah yerine millet Rockcu Bektasiler Alevilere kafalarini salattirirlar...göreceginiz video CAGDAS BEKTASI CEMIDIR !!!

http://www.youtube.com/watch?v=GnGmxSUvx9M

Bektasilerin Cagdas "Anadolu Aleviligi " buysa .....yakinda neler olmaz !!!
lamekan

Re: Bektasilerin Rockcu Takimi (Video)

Mesaj gönderen lamekan »

ben senin kadar iftiracı birini daha görmedim. o videodaki yer bir düğün salonu ve orada yapılan etkinlik cemevine yardım için. sen tutmuş iftira atıyorsun hiç mi utanman yok. yüzüne gergedan derisi mi çektridin ki kızarmıyor yüzün
ali muhsin

lamekan yazdı:ben senin kadar iftiracı birini daha görmedim. o videodaki yer bir düğün salonu ve orada yapılan etkinlik cemevine yardım için. sen tutmuş iftira atıyorsun hiç mi utanman yok. yüzüne gergedan derisi mi çektridin ki kızarmıyor yüzün
Ya öylemi Bilmiyordum Vah Vah .ozaman Cemevine Yardim ve Bektasilerin Ceplerinin dolmasi icin bir Daha Dügün Salonu kiralayin ..Bu sefer Ibrahim Tatlisesi ve iki Dansözde cagirin olsun bitsin.. nasil olsa Paralar Cemevlerine gidiyor degilmi kim gelmis kim gitmis umurunuzdami..!! Para icin Bektasilerin Yapmadigi Rezillik yoktur !! Görüyoruz !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
lamekan

Mesaj gönderen lamekan »

bu kadar düz ve dar bir mantık görmedim. resmen at gözlüğüyle bakıyorsun ve herşeyi kendi fikirlerine uyarlıyorsun hayretler içindeyim
ali muhsin

lamekan yazdı:bu kadar düz ve dar bir mantık görmedim. resmen at gözlüğüyle bakıyorsun ve herşeyi kendi fikirlerine uyarlıyorsun hayretler içindeyim
Ya Haklisin cok Düz ve Dar görüslüyüm ibrahim Tatlises yakismaz.. Bektasilerin Gecelerine, Biraz daha Meshur ve canli birilerini getirin diye tavsiye etmem gerekirdi ,Video görüntüsünde Elektronik gitarlar falan var cünki..hic düsünemedim ..Bir dahakine Hilton otelinde Bektasiler icin yine böyle bir Gece Tertibleyin, ama busefer Türk Sanatcilari olmasin Modalari gecti ya ..Bektasiler Amerikadan Maddi ve Manevi Yardim aldiklarina göre Amerika Detroiten herhalde bir Müzisiyen yollarlar " Guns N Roses " veya bir Heavy Metal Grubu ..daha faydali olur, hem Bektasilerin cepine TL degil Dollar girer ..Sizler Cagdassiniz ya onlarida Davet eder kafalarinizi sallar Saz yerine Modern Elekronik Gitarla Semah dönersiniz ..Yavas Yavas zaten böyle metodlara baslamissiniz, Videodanda görebiliyoruz !!!
------
kızılbaş76

Mesaj gönderen kızılbaş76 »

anti misin kuntimisin terbiyesizleşme. gerçek alevi olan .( olmasa ne olur, çingene olsun ) insanların yaptıkları etkinlikle dalga geçmen senin seviyeni gösterir. ayrıca o cem falan değil. alevi olmadığın için cem in nasıl yapıldığınıda bilmezsin tabi
lamekan

Mesaj gönderen lamekan »

zamanın birinde kadılardan biri saza şeytan işi demiş. bizim aşıkta almış eline sazı bak ne demiş;
içinde mi dışında mı?
vurgusunun başında mı?
göğsünün nakışında mı?
şeytan bunun neresinde?

müftü gibi haram yemez,
sofu gibi yalan demez
kadı gibi dolan bilmez
şeytan bunun neresinde?

işte sizdeki de kadının mantığı. şeytan ve şirk arıyorsunuz sürekli bizlerde ama biraz da özünüze bakın. dönek küfe halkı sizin atalarınız değil mi? o gül cemaline kurban olduğum İmam Hüseyin sizin atanız olan küfelilerin mektuplarıyla gelmedi mi hala kan kokan kerbelaya. yazık yazık size...
Ali

Mesaj gönderen Ali »

kızılbaş76 yazdı: alevi olmadığın için cem in nasıl yapıldığınıda bilmezsin tabi
bizim bildiğimiz 12 imamlar hiç saz dinlemedi hiç semah dönmedi ve hiç cem yapmadı
önemli olanda budur
türklerin kürtlerin cemi semah saz isimli işleri bizi bağlamaz biz ırkımız yolunda değiliz
biz 12 imamların yolundayız
herkese yolun sonu zaten görünecektir
Thales

Mesaj gönderen Thales »

ali muhsin yazdı:
lamekan yazdı:bu kadar düz ve dar bir mantık görmedim. resmen at gözlüğüyle bakıyorsun ve herşeyi kendi fikirlerine uyarlıyorsun hayretler içindeyim
Ya Haklisin cok Düz ve Dar görüslüyüm ibrahim Tatlises yakismaz.. Bektasilerin Gecelerine, Biraz daha Meshur ve canli birilerini getirin diye tavsiye etmem gerekirdi ,Video görüntüsünde Elektronik gitarlar falan var cünki..hic düsünemedim ..Bir dahakine Hilton otelinde Bektasiler icin yine böyle bir Gece Tertibleyin, ama busefer Türk Sanatcilari olmasin Modalari gecti ya ..Bektasiler Amerikadan Maddi ve Manevi Yardim aldiklarina göre Amerika Detroiten herhalde bir Müzisiyen yollarlar " Guns N Roses " veya bir Heavy Metal Grubu ..daha faydali olur, hem Bektasilerin cepine TL degil Dollar girer ..Sizler Cagdassiniz ya onlarida Davet eder kafalarinizi sallar Saz yerine Modern Elekronik Gitarla Semah dönersiniz ..Yavas Yavas zaten böyle metodlara baslamissiniz, Videodanda görebiliyoruz !!!
bektaşilerin de özü sonuçta alevilik, yaptıkları yanlış da olsa alevilik.
ve bu tavırla onları kazanamazsınız ve bunun hesabını veremezsiniz...
ali muhsin

Thales can

ben ömürmde Ehli Beyt istihadina göre Hareket eden bir orjinal Bektasiye Raslamadim Yaptiklarin yanlista olsa Aleviliktir diyorsun ohlade Sözde bir Alevi kiliseye gitse ve Hiristiyanlar gibi ibadet etse ,o kisiye artik Alevi denilemez Asimile olmus denilir..Bektasiler ise Alevi Degildir !! Sadece Agizlarinda Aleviligi Sakiz gibi cigneyerek. Alevileri Carpik bir yola sürükleyip Alevileride Asimile etme Pesindeler .zaten Alevilik adina Yapmadiklari Rezillik kalmadi , bunu hepimiz görüyoruz !
------

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön