Şeyh Edebali

Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

Karapapak mısın KaraPapaz mısın nesin anlamadım be adam. Yoksa Kara Muratmısın? :D

konuştukça batıyosun. bir önceki yazıda destekten filan bahsetmişsin? ne desteği yahu!!! akılsız, mantıksızın tekisin. biraz beynini çalıştırsan herşeyi anlayacaksın diyeceğim ama bunula ilgili değil mesele. senin farklı amaçların var. bir önceki yazındada kendini su yüzüne çıkarıyorsun.
Resim
Resim
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

KARAPAPAK MURAT yazdı: bu site Alevilerin mukaddes önderlerine dokunmadığı sürece her zaman destekleyeceğimi en başından belirtmiştim .

Müşriklerde peygamberimize böyle demişti,putlarımıza dokunma düzenimizi bozma ,ister emir ol ister zengin ol demişlerdi.
biz 12 imam yolunun önündeki tüm engelleri islami deyimle putları yıkacağız bu bizim ahdimizdir aleviliğin gelişmesini yayılmasını sen değil senin tüm türkçülerin gelse önleyemeyecekler,istersen yanınıza arap fars acem kürt ırkçılarınıda alıp gelin Allahın nurunu söndürmeye gücünüz yetmeyecektir.
yani:
Aman murat can
Allah aşkına

gölge etme başka ihsan istemeyiz
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

KARAPAPAK MURAT yazdı:.Ali muhsin canımız abimiz gardaşımız sorun bende değil sen ve senin gibi düşünenlerdendir. hangi kanıtlar ortadır? uydurma kanıtları diyorsan hiçbir zaman uydurmaları kanıt olarak görmedim ben haksız olsaydım zaten ısrarla bir konu üzerinde durmaz, korkaklar gibi bu meydanı terk ederdim ama yazdığım her türlü yazı delillidir ve tam tersine sen bunları yok saymaktasın YAZIK!

------------------------------------------------------------------------------
Arkadasim Biralevi abimiz Destan gibi Deliler yazmisken senin burda ikili oynayip Diger tarafin uydurma, carptirma yazilarini israrla Delil diyemi sunmaktir ? Sen ise Gercek ve Mantik dolu yazilari okudugun ve cevaplardan kactigin halde israrla diger yazilari nicin delil diye sunup kendinizi hakli göstermeye calisiyorsunuz ..bizde öyle bir sörun yok Hakliyiz sünki, Sorun sende var ..cevirme yapmayiniz
-----------------------------------------------------------------------------------

Murat yazmis

ben BİRALEVİ rumuzlu canımızın abimizin yazdığına mantıklı ve kendince kaynaklara dayanılarak yazılmış dedim ancak doğrudur demedim uydurma işini bırak artık.
-----------------------------------------------------------------------------------

ya ben burayi tam anlamadim nasil oluyor ..hem mantiklidir diyorsun ama dogru olduguna kanaat getiremiyorsun, mantikli olan hersey dogrudur ..ama senin bu yazinda zaten celiski var, secemiyorsun .birine "evet abi haklisin dogrusun ama yanlissin " demek gibi bisey bu,, lafin kendisinde bile celiski var..
------------------------------------------------------------------------------------

Sen kim oluyorsunda haşa ve kella hacıbektaşı şeyh edebaliyi ıvır zıvır görüyorsun fars ajanı vatan haini. burada fazlalık varsa sensin ıvır zıvır sınıfına girmeyecek kadar düşük bir insansın. Türk-islam kültürünü yok edip yerine 1979 modelini getirmek amacıyla mukaddes Alevi ismini bile kullanıyorsun.
-------------------------------------------------------------------------------------

nerdeyse Alevilik ile ilgisi olamayan Bektasi ve hüdaverdileri 12 Imamlardan üstün tutup Peygamber yerine koyacaksiniz ( Koyuyorsunuzda sonucta ) iste bende bundan bahsettim Sizin Probleminizde budur !! Alevilikle alaklari olmayan kisileri israrla Alevilere yuturmaya ne hakkiniz var..?! su yaziniz bile sizi iyice tanitmis "Türk-islam kültürü" bu lafi genelde Ülkücü genclik bozkurt vs Türk Islam sentezcileri kulaniyor ..Alevilik adina gizli olarak Fasizm ideolojisini Alevilere yuturmayin ..1979 yilini ortaya atarakat klasik bektasilerin suclamalarini gizli kapakli olarkta atmamanizi öneriyorum

ayrica hakaretlerinide okudugumda burda ise senin nasil ikili oynadigni ve Bektasiligin avkatligini yaptigini ve onlar gibi hakaret ettigini göstermis ..Aevilikle alakalari olmayan kisileri israrla Alevdir diyenle ve onlari Ehli Beytin önünce gecirip ve ivir zivir isimlerini, kisileri öne sürerek Ehli Beytten üstün tutan kisiler nasil Alevi olabilirler ?
------------------------------------------------------------------------------------

yıllardır alevilerin gönüllerinde taht kurmuş, aydınlatmacı mürşidleri alevi halkının zihninden silip kendinizi yerleştirmeye, iktidar düşkünü olmaya ne kadar heveslisiniz.
Alevi halkini uyandirdigmiz icin Iktidarimiz elden gidiyor diye ateslenin sizlersiniz, Yillaridir bu ikili oynunuzla Alevileri Aldattiginiz Yetmedimi ??!!
----------------------------------------------------------------------------------

ALEVİ isminden başka alevilerde hiçbir değer bırakmamak için ortaklaşa çalışmaktasınız. sen benim ne tür faal durumda olduğumu biliyor musunda iftiralarda bulunuyorsun?
-------------------------------------------------------------------------------------
Yillarca Alevilik adina Bektasililgi öne sürerek Alevileri Inanclarindan mahrup ederek onlari 12 Imam Ehli Beyt mekteblerinden uzaklasitran kisiler nasil olurda Sizin gibiler yapmis olduklari karalama kampanyalarini gizlemek icin digerlerini suclayip kendilerinin Alevi degerlerine sahip cikitklarini nasil idia ederler ..Gercekler ortaya sunulunca gerceklerden kacip "Ifitra " kelimesini kulanarak siyrilmaya calisiyorunuz ..Faal durumun ise ortadadir...

Sen kim oluyorsunda haşa ve kella hacıbektaşı şeyh edebaliyi ıvır zıvır görüyorsun fars ajanı vatan haini. burada fazlalık varsa sensin ıvır zıvır sınıfına girmeyecek kadar düşük bir insansın
senin yazini analiz ettigimde aslinda Alevilik adina Bu siteye girmis Türk Islam Sentezciligini savunup Bektasilgi Alevilere israrla empoze etmeye calistigini görüyorum ! Alevilerin Alevilsmemesi icin Tüm kaynaklari delileri ve size Sorulan Sorulari görmezcelikten gelip , halen israrla inatla Bektasilik ideolijisini savnup Alevilerin uyanmasini engelemeye calisiyorsunuz...hakaretlerinizde bunlari gösteriyor ...kimlikleriniz ortaya cikinca careyi hakaretlerde suclamarda bulunmayida adet edinmissiniz

bira taraftan haklisniz diyrek diger tarafta hakaret suclama diz boyu.. oysaki bununda daniskasini yapip geri cekilen yine sen ve senin gibilerdir.. Alevilere Sinsice yaklasanlarda bunlardir ! yani dediklerini kabul etmeyince carpik görsülerini kabul etmeyince "Vur öldür ve sonrada biz yapmadik " deyip " ya Sev ,ya Terket "Politkasinin benzerini veya aynisini yapiyorsnuz ...bunuda yapmaniz icin önce "canim cicim abim " sonrada arkadan vur hanceri iste bunuda yapan yine sizlersiniz yaklasiminizda böyledir ..biz gerckleri ortaya koydugumuz halde bu gercekler sizlere hakaret gibi gelmeside dogaldir.. size göre ifitiradir .. tekerlemeli laflar kulaniyorsnuz

Alevilik adina Türk islam sentezciligni savunmaktan vazgecin .. Haci Bektas , Edebali , Sari Saltuk Balim Sultanlanlar vs Bize lazim degil , alin Sizin olsun.. Bize Kuran ve Ehli Beyt yeterde artar bile ve bizler asla Ehli Beytin önüne ne Baktaslari nede Besiktaslilari geciririz ...hakaret dolu yazilarina Suclamalarina Iftiralarina vede inat dolu kafana göre yazilarina Seni nereye götürecek ....hakaretlerine kizmiyorum. ama böyle hakaret dolu yazilarinla kendini Batiriyor yazdikca batiyorsun farkinda degilsin ..neyi, ve kimleri savundugunda ortada... oyun oynamayida birakin artik ...

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön