Bir Bektasi Tekkesi ve Dedesi !

ali muhsin

Bir Bektasi Tekkesi ve Dedesi !

Mesaj gönderen ali muhsin »

Aleviligi Maske olarak kulanan ikiyüzlü Bektasiler gercekte kimlerin usaklari oldugunu Görebiliyormusunuz ?

Resim

Resim

Yorumu Size birakiyorum !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
AleviCaferi

Re: Bir Bektasi Tekkesi ve Dedesi !

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Evet, acinacak durumdalar. Bir tarafta Imamlarimizin(AS) resimleri diger tarafta amerikanin, suudi arabistanin vs. bayraklari. NE ALAKA!!!
En kötüsüde, böyle resimleri gördükten sonra yinede inatlasiyorlar.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

http://www.islamicpluralism.org/article ... otten2.htm sitesinde 2 tane resim buldum:

Bektasi tekkesinde bir amerikan bayragi.

Resim

ve tekkede ibranice yazili bir yahudi mezar tasi.

Resim

Sitedeki yazida arnavutlu bektasilerin osmanliya karsi savastigi da yaziyor, tabii kaynak falan yok.

Resim

Dervish Abdulmytalib Beqini

Ayrica yazida Dervish Abdulmytalib Beqini'nin bir amerikaliyla ilginc bir konusmasi var:

"Ziyaret etmeme izin verdiginiz icin tesekkür ederim" dedim.

ve Dervish Abdulmytalib Beqini: "Amerikalilara her zaman yer var burda" dedi.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
Ali

Mesaj gönderen Ali »

zaten bektaşiliğin ana merkezi osmanlının kısa bir dönem başkenti olan (arnavutluk)dimetokaymış 2.bayezid balım sultanı oradan alıp anadoluya getirmiştir.
oradakiler sonradan amerikaya gidip detroitte tekke kurmuşlar ve o gün bugün amerikan himayesindeler bu yüzden bayrakları var zaten vahabilerde şii gelişmeye karşı balkanlardada bektaşileri destekledikleri için ssuud bayrağıda olmalı
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Ali-K can

gercekten carpici Resimler yakalamissin. Tebrikler...iste Bektasiligin icyüzüde budur !! "Alevilik Bektasiliktir " diyen Bazi Saf kisiler artik Bu Resimleri görüp Düsünmeleri gerekir ve Bektasilerin aslinda Alevi Düsmanlari Ehli Beyt Mektebi Düsmanlari olduklarini idrak etmelidirler . Tekklerinde Amerikan Suudi Bayraklarini Tasiyan ve Ehli Beyt Mektebinin Yeminli Düsmanlari ile birlikte olan bu Sebatayist Bektasiler Aslinda Alevileri birkac Resimlerle,ve Ehli Beyt isimleri ile kandirip Sinsice Alevileri kendi benliklerine düsman ettirip kendileri gibi Amerikan Israil Suudi Rejimin usklari olmalarini istiyorlar ..Bektasilerin Asimilasyon Politiklarindan biride budur !! en üsteki Resimde Amerikan Bayraginin yani sira Suudi ( Vahabi ) Bayargida ve Avrupa birliginin bayarklarida var .. Cok ilginctirki Tekkenin icinde Amerikan Bayragi oldugu gibi Tasa oyulmus yazi ise Ibranicedir (Israilce) iste bunlar, Bektasilerin Alevilik adina kimlere Usaklik ettiklerini acikca gösteriyor ...Bu Bektasilerki Ehli Beyt Mektebi ve Mensuplarinin Yeminli Düsmanlarina acikca hizmet ettiklerini gösteriyor !
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön