Fark Görüyormusunuz ??

ali muhsin

Fark Görüyormusunuz ??

Mesaj gönderen ali muhsin »

Aralarinda Fark Varmi ?

Resim Resim

Her biri Ehli Beyt Mektebi Düsmanlari ! Her biri Sii (Ali Taraftarlari ) Düsmanlari ! Her Biri Ehli Beyt Mensuplarina kinli ! ..Digeri Acik bir Sekilde Ehli Beyt (as)ma Düsman olduklarini ve her yil Siilere karsi Ölüm Fetvalari cikarip ,Terröre Destek verip Siileri katlediyorlar ...Digeri ise Sinsilikle ikiyüzlülükle Digerinin izinden gidip Ehli Beyt Dostlarini icten cökertip ,onlarda Ayni Vahabi Selefiler gibi Sii ( Ali Taraftarliginin ) Düsmanligini yapip ´Ehli Beyt Dostlarini icten cökertmek istiyorlar ! Dünyani bazi bölgelerinde Siilere yapilan katliamlari Desteklercesine Suskun ve vurdum duymazlikla Alevileri Avutup Asimilede Büyük Rol oynuyorlar.. Tekkelerinde Suudi Arabistan Bayraklari Tasiyip kimlere Hizmet ettiklerini, hangi Düsünceye sahip olduklarini acikca gösteriyorlar !!!...Evet Digeri Vahabi Selefi ( Asiri Ehli Beyt Mektebi, Mensublari Düsmanlari )ve Digerleride, ikiyüzlü Bektasiler !!! ikisinin Aralarinda Hic Fark Yoktur !! Ayni Görüs ! Ayni Fikir ! Ayni Düsüncelere Sahiptirler ! ikiside Ehli Beyt Mektebi Düsmanidirlar ! ikiside Anti Siilik,Anti Ehli Beyt Mektebi Probagandalari yaparak karalama kampanyalari uyguluyorlar ..Digeri Acik ve Net olarak Düsmanliklarini ilan ediyorlar.. Bektasiler ise ikiyüzlülükle, Sinsilikle Alevilik adina Ehli Bey Mektebi Düsmanligini yapip Alevi - Sii ayrimi yaparak Alevileri Böylece Vahabilestirmeye kendileri gibi Sii Düsmanlari olsun istiyorlar ....Diyanet ise Bunlara Canak tutup Alevileri Asimilede onlarin izinden gidiyorlar ...Simdi Arkadaslar Fark görüyormusunuz ?
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Ebu Hasaneyn

Re: Fark Görüyormusunuz ??

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

kardeşim şekide biraz fark var yalan söylemiyelim,ama dediğin gibi kalp aynı gerçi kalpleri Allah'tan başka kimse bilemez'de ama faaliyet ve uygulamalar onu gösteriyor,Allah lanet etsin :twisted: binbaz :twisted: denilen bu suudi vahabi şeytanı yüzünde hayır yok 1,mide bulandırır 2, simahuum fi vücuu huum 3 yahu bizim ehli beyt a.s alimleri yaşlandıkça nur gibi gözükürler bu vahabiler yaşlandıkça şetanlaşıyorlar ağuzü billah ya gerçekten onuttum ya,herkes imamını takip eder acaba ondanmı :lol:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
Kullanıcı avatarı
Bekleyen

Mesaj gönderen Bekleyen »

Selam Alaykum kardeşler ben de o en üsste ki mel'un için bir şeyler yazdım sonra kayd et dedim ama baktım ki mesaj yok.O mesajı,görenlerin,bulanların buraya aktarmasını insaniyet adına rica ediyorum.Bulan kardeşimiz hakkında salavat' la ödüllendirilecektir :)
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

selamun aleyküm BEKLEYEN kardeşim ben hatay'lı Alevi şii kardeşin olarak aramıza hoşgeldin dedik'ten sonra.vallahi mesajını görmedim ama merak etme yönetici arkadaşlar görürlerse yayınlarlar,Allah Allah yukardaki'nin şeytan olduğunu nerden anladın ne kadar'da belli oluyor değil mi :D salavat'tan bahsettin de ben de hz.Muhammed s.a.a ehli beyt'inin a.s velayet ve imametlerine bağlı olanlara ve özellikle O yüce mektebin nur Amellerini hayatında tatbik edenlere SONSUZA KADAR bir SALAVAT göndermek istiyorum inşaallah mevla'larımız yanında makbul olur :mrgreen: Allahumma Salli ala Muhammed ve Aliy Muhammed :mrgreen:
Dosya ekleri
Allahumma Salli ala Muhammed ve Aliy Muhammed.gif
Allahumma Salli ala Muhammed ve Aliy Muhammed.gif (11.03 KiB) 3101 kere görüntülendi
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Bekleyen can geçmiş olsun. Başımız sağolsun o yazınız büyük ihtimalle kaydedilemedi. Yani burada olması ikansız. İhtimaldir ki siz mesajı kaydedeceğiniz sırada bağlantını koptu ve kaydedemediniz. Bir daha aynı şeyleri yazmanızı tavsiye ederim:D:D:D
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön