Sizce izettin doğan nasıl bir alevi

alevi99

Sizce izettin doğan nasıl bir alevi

Mesaj gönderen alevi99 »

Ben bir alevi olarak bu adamı oldum olası sevmedim arkadaşlar. Size sorarım sizce nasıl bir kişidir. Zamanında aleviler müslüman değildir diyen bir adam çünkü.
alone_man

Re: Sizce izettin doğan nasıl bir alevi

Mesaj gönderen alone_man »

alevi99 yazdı:Ben bir alevi olarak bu adamı oldum olası sevmedim arkadaşlar. Size sorarım sizce nasıl bir kişidir. Zamanında aleviler müslüman değildir diyen bir adam çünkü.
alevi değilki bektaşidir alevilik saz dede cem semah diyen birisi Hz.Alinin yolunda kabul edilemez
bir zamanlar derin devletle birlikte çok proje geliştirmişti şimdi bir kenara attılar o kenarda akıbetini bekliyor
umitaktas

Mesaj gönderen umitaktas »

izzettin doğanın aleviliğini sorgulamak sizin gibi mollalara mı kaldı?
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

umitaktas yazdı:izzettin doğanın aleviliğini sorgulamak sizin gibi mollalara mı kaldı?
hoşuna gitmedi galiba ama dedikya artık alışacaksınız bunlara alevi maskesi takan tüm sahtekarların foyası ortaya çıkacak İmam Mehdi zuhur edince alevi maskesi takan yezitlerinde maskesi düşecek
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Bence de doğan Alevi değil, Bektaşi'dir. Üstelik ataist Bektaşilerden daha tehlikelidir. Alevilik İslam'dır deyip 12 İmamlarla (as) ilgisi olmayan uygulamaları Alevilik diye sunuyor.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
alevi99

Mesaj gönderen alevi99 »

umitaktas yazdı:izzettin doğanın aleviliğini sorgulamak sizin gibi mollalara mı kaldı?
Bak güzel kardeşim insanlara tepki verirken biraz düşün. Çünkü senin koruduğun İzettin doğan alevilik müslümanlık değil demiştir. Ben bu adam babam olsa bile saygı duymam anladın mı ama insanlığına saygım vardır. Fakat aleviliği saptırmasın.

“Alevilik - Bektaşilik Ayrımı” sayfasına dön