BUNU okuu vee bana gell

Kullanıcı avatarı
EHL-İ SÜNNET

BUNU okuu vee bana gell

Mesaj gönderen EHL-İ SÜNNET »

birader bii kere o ******** yani mason ve cumhuriyetci ve atatürkcü kafalar OSMANLININ içinee girerek , yahudiilerr ve bu sahıslar kendi adamlarını birr padişah gibi başa gecirdiler sizlerdee bu *********** yapdıkları yanlışları basda sanki OSMANLI padişahı varmış gibi algıladınız halbuki basdaa sözdee OSMANLI PADİŞAHI varmış gibi gösterilen o kılıkda bi yahudii vardıı.. adam olun tarihii bilindee gelin vede sana bir kitap önercem okuu bana gel.. ( YAHUDİNİN TAHTA KILICI..MUSTAFA AKGÜNN) bunu oku sonraa bana gel.. vesselam1983@
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Tarihi carptigin gibi Terbiyende Düzgün degil 1826 yillarinda Osmanli zaten Sebatayistlerle derin bir iliskilere girmislerdir ,osmanli Padisahlarinda dahi Sebatayistler vardir ..ayrica madem tartisacaksiniz Terbiyeli ve uslublu bir sekilde tartisin !
gebzeli

Mesaj gönderen gebzeli »

beni silersinizz amaa
benii hayattan silemezsiniz.. EHLİ SÜNNET GEBZELİ..
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

gebzeli yazdı:beni silersinizz amaa
benii hayattan silemezsiniz.. EHLİ SÜNNET GEBZELİ..
hakaret etmediğin sürece istediğin fikri istediğin kanıtlarla savunursun bizde yanıtlarız
KARAPAPAK MURAT

Mesaj gönderen KARAPAPAK MURAT »

sizin osmanlınız ümmet ayrımı yapacak müslümanı müslümana kırdıracak, vatan toprağnı işgalci kuvvetlere satacak, maymur suratlı hacı hocalarınız Kurtuluş savaşına karşı " Ey müslümanlar batıya teslim olun" fetvaları verecek, hiçbir padişah kendi oğluna kızına Türk ismi koymayacak ve Türk töresini yaşatmayacak, Türkçeyi rededip arapça farsça altına yatacak, Türklüğünden habersiz şuursuz savaşlara girecek, rus,alman,macar,sırp erkekleriyle karılarıyla yatacak, halkı ağır ağır vergiler yükletecek, dünyevi saltanatları uğruna KARDEŞ KATLİ HELALDİR yasası çıkartacak, İstanbulu işgal edip Peygamberin emri yalanını uyduracak, balkanlarda kiliseleri yıkıp camiler inşaa edecek, Şiilere düşman kesilip hristiyan ve yahudilere kucak açacak ve bunun gibi nice sapkınlıklar yaşanacak Sizin gibilerde Osmanlıyı övecek.

Hadi yürü yürü anca gidersiniz siz ne derseniz deyin Tarih vardır ve herşey bellidir bu yalanlara karnımız tok biraz kitap okuyun.

Bir kişi gayretle sevse pirini
osmanlılar talep eder malını
süremedim bu erkansızların yolunu
bizde bu yayladan ŞAH a gideriz

“Osmanlı'nın Gerçek Yüzü” sayfasına dön