Sizi dünyaya kral yapsak 19 kardeşinizi boğarmısınız?

ali muhsin

Re: Sizi dünyaya kral yapsak 19 kardeşinizi boğarmısınız?

Mesaj gönderen ali muhsin »

Yeniceri..

Bir Baslik acilmis, Osmanlinin Cinayetleri üzerine ve sen yine Paniklenmissin..Osmanli Cinayet Sebekesinin Cinayetlerini ört bas etmek icin cirpindigini görüyoruz. ve Osmanli Cinayetlerini Mesrulastirmak icin kelime oyunlari yaptiginida görüyoruz ...yani yine Osmanlinin Pisligi aciga cikarsa Senin gibiler Hop oturup Hop Kalktiklarini görüyoruz ...Deveye Sormus olsalar Nerden geliyorsun diye Devede Osmanli Diyarindan derdi ..yani sizin Tarihiniz Yamuk Arkadas ..nereniz Dogru ki ...

Cinayetlerinizi ört bas etmek icin SIKISINCA devamli irani öne sürmen birde MIMISLER ETMISLER MISLERDI MISTIM MUSTUM kelimler kulanman senin gibilerin bu konuda hic bir dayanaginin bulunmadiginida gösteriyor ,Sende Bektasiler gibi SIKISINCA careyi irana saldirmakta buluyorsunuz ..irkcisiniz ! kanli tarihinizi kamufle etmek icin baskalarina saldirmayi adet haline getirmissiniz ...kisacasi yazin ve görüsün kafi derecede midemi bulandiriyor !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

1.si benim nikim, mahlasım "Yeniçeri" değil Çeri Türkçe`de asker anlamına gelir.Kendimi bu yolun bir askeri olarak gördüğüm için tercih ettim.E..Tabi Karapak adlı bir üye`ye Karapapaz diye isim takan birinden daha ne beklenir ki...
Bizim Allaha çok şükür çok şanlı, çok geniş bir tarihimiz var.Sadece Hindistan`da kurulan Türk Devletlerinin sayısını ben bile bilmiyorum.Biz Tarih boyunca bir hesaba göre 50 Milyon evladını Şehit vermiş bir Milletiz.
1920`lerde İngiliz askerleri İrana girdiği zaman silahlı direniş göstermek Basra Körfezine yakın yerlerde göçebe olarak yaşıyan Kaşgari Türklerine düşmüş.Böyle bir Milletin evladı olmak tabiki kolay değil.
E tabi böyle bir Milletinde düşmanı bol olur.
O anlattığım olayları o devrim hakkında tarafsız bir bilgiye sahip olan herkes bilir.Tabi ben o olayları hatırlamadığım için miş,mış ekleri kullanmam gerekir.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Ha Ceri ,Ha " Yeni " Ceri ne fark varki Karapapakla ne farkin varki ?! ...Ceri ,Yeni Ceri ikiside Osmanli irkci mikrobunu andiran isimler degilmi..50 Milyon Sehit Vermisler...(!) Sanki Vatan Sadece Sizden soruluyor, Sadece Siz sahip Cikiyorsunuzda, Alevilerde keyflerine bakiyor öylemi , Utanmasaniz Aleviler Türkiyede Yok, Vatani Biz (Yeni Osmanlilar ,MHP ,BBP Ülkücüler , Bozkurtlar vs ) kisacasi irkci Fasistler koruyor diyeceksiniz ..yok Su Türk diyarini kurtarmislarda.., yok Su Türkmen bölgelerine yardim etmislerde ...., bunlar bir nevi Aldatmaca uyutmaca ve Dikkatler baska yere cekme isidir , O halde Ayni Topraklarda Yasayan Alevileri neden Katletiniz , Pir Sultan Abdali neden Astiniz ? 12 Eylülde Alevileri neden " Vatan Millet Türklük " adina Mahalle Mahalle Dolasip kursuna dizdiniz ? hemde Genci ,Yaslisi, Coluk cocuk demeden ( Bu konuda sana Resimlerde sunmustum, ve ne diyecegini Sasirmistin ) Bu gibi Kanli tarihinizi ört bas etmek icin Devamli Osmanli Irkci Fasist Mirkrobunun Positif yerlerini anlatir Cinayetlerinizide böylece kamufle edersiniz ..Zaten Cocuk Katili Osmanlinin irkci Düsüncesine bagimli olan ve onlarin Tüm Cinayetlerini katliamlarini " Mesru " olarak görenlerden Insanlik beklenemez !! zira, irkci olan bir kisinin insanligida yoktur !! Dünyayi sadece kendi irkci gözü ile görenlerden ne hayir beklenirki ...Ha Siyonizm Fasisti, Ha Osmanlinin irkci Siyaseti fark yok ...1914 yillarinda Osmanli Filistinden cekilmis , Filistini Filistinlilere verecegi yerde, Ingilizlere teslim ederek Siyonistlerinde Filistini isagl etmelerine Yol acmislardir ..Aralarindaki bag ise burda görülmektedir , iki Dost ve iki Müttefik olan Siyonistler ve Osmanlilarda, islemis olduklari Tüm Cinayetleride " Mesru " olarak göstermislerdir ...Sünki Osmanli ve Siyonizmin yolu aynidir ...Nasilki Israil, Filistinde Cinayet isliyor... Siz Osmanli Fasistleride Alevileri katlediyorsunuz ..aranizda fark yok !! 12 Eylülde ,Etnik Temizlik uyguluyarak Alevi katliamlarini "Mesru " Göstermek icin Su Sözcükleri ve bahaneleri kulandiginiz biliyoruz " Eger Ülkücü hareket Vatanseverler Ayaklanmasaydi , Bugün Türkiye komunistlerin elinde olurdu " Bu bahanelerle Alevileri " Kizil Kominist " diye katletidiginiz gibi Bu gibi Cinayetleride Böyle Sözlerle " Mesru " Göstermeye kalkan Sizin gibi Eli kanli Katillerin isidir !!! onun icin Cinayet imparatorlugu olan Zevk Sefa Hayati Yasayan Osmanlinin Sahte kahramanliklarini anlatip Cinayetlerinizi ört bas etmeye kalkismayin !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Çeri can, ırkınla değil itikadınla övün övüneceksen, amelinle övün övüneceksen!
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

meshedi313 yazdı:Çeri can, ırkınla değil itikadınla övün övüneceksen, amelinle övün övüneceksen!
Ben sadece bazı tarihi gerçeklerden bahsettim.Böyle bir ortamda bu tür şeylerden bahsetmek iyidir.Milletimize öz güven gelmesi lazım.Ama doğrudur övünmek Türk Töresinde pek hoş karşılanmaz.Bu yüzden zaten Milletimiz kendi tarihini iyi bilmiyor.
Hem Şair Arif Nihat Asya demiş ki:
"Onlardan kaldı bu toprak...
Biz gezip tozmayalım mı?
Yabanlar kıskanır diye
Destan da yazmayalım mı?"
Ali

Mesaj gönderen Ali »

Çeri yazdı:
meshedi313 yazdı:Çeri can, ırkınla değil itikadınla övün övüneceksen, amelinle övün övüneceksen!
Ben sadece bazı tarihi gerçeklerden bahsettim.Böyle bir ortamda bu tür şeylerden bahsetmek iyidir.Milletimize öz güven gelmesi lazım.Ama doğrudur övünmek Türk Töresinde pek hoş karşılanmaz.Bu yüzden zaten Milletimiz kendi tarihini iyi bilmiyor.
Biz gezip tozmayalım mı?
Yabanlar kıskanır diye
Özgüveni millete değil müslümanlara vermek daha doğru bence tabi
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Ali yazdı:
Çeri yazdı:
Biz gezip tozmayalım mı?
Yabanlar kıskanır diye
Özgüveni millete değil müslümanlara vermek daha doğru bence tabi
İmzamı atarım!
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Osmanlı'nın Gerçek Yüzü” sayfasına dön