kayitimi silermisiniz!

Ekrem

kayitimi silermisiniz!

Mesaj gönderen Ekrem »

Arkadaslar kayitimi silermisiniz!, artik bu siteye grimeye pek vaktim olmayack, hakkinizi helal edin eyvallah.
3nokta

Re: kayitimi silermisiniz!

Mesaj gönderen 3nokta »

Güle güle.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

Kayıt sildirmene gerek yok. Şimdilik giremeyebilirsin fakat 10 yıl sonra müsait olduğunda aynı kullanıcı adınla girebilirsin :)
Resim
Resim
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

Ekrem yazdı:Arkadaslar kayitimi silermisiniz!, artik bu siteye grimeye pek vaktim olmayack, hakkinizi helal edin eyvallah.
çok ilginç bir mazeret
ilk defa duyuyorum
vaktin yoksa zaten girmezsin
vede sanırım hiçbir siteye girmeye vakit bulamayacak durumdasın yani internetini kapatıyorsun
yada nette olacaksın siteleri gezeceksin ama buraya girmeye vakit bulamayacaksın
o zamanda bir kaç saniyede olsa buraya zaman harcamak istemiyorsun demektir
yani kafam çok karıştı
keşke biraz vakit bulupta konuyu biraz daha genişçöe açıklasaydın
kızdığım için desen anlardım beğenmiyorum desewn anlarım
internetim artık yok desen anlarım (hoş kafeler var ya )
ama mazeretini bir türlü anlamadım
mümkünse merak ettim açıklama isterim
Alevi

Mesaj gönderen Alevi »

alone_man yazdı:
Ekrem yazdı:Arkadaslar kayitimi silermisiniz!, artik bu siteye grimeye pek vaktim olmayack, hakkinizi helal edin eyvallah.
çok ilginç bir mazeret
ilk defa duyuyorum
vaktin yoksa zaten girmezsin
vede sanırım hiçbir siteye girmeye vakit bulamayacak durumdasın yani internetini kapatıyorsun
yada nette olacaksın siteleri gezeceksin ama buraya girmeye vakit bulamayacaksın
o zamanda bir kaç saniyede olsa buraya zaman harcamak istemiyorsun demektir
yani kafam çok karıştı
keşke biraz vakit bulupta konuyu biraz daha genişçöe açıklasaydın
kızdığım için desen anlardım beğenmiyorum desewn anlarım
internetim artık yok desen anlarım (hoş kafeler var ya )
ama mazeretini bir türlü anlamadım
mümkünse merak ettim açıklama isterim

S.a. Ya çok özür diliyorum sizden ama Birileriyle tartışırken Tartışmanın biraz dozunu kaçıranlar var Alevilikde Kimse kimseden fazla bilgisinin olduğuna inanmıyorum Herkesin aklına göre bir Alevilik anlayışı vardır Kimileri kendi inancını kabullendirmeye çalışanlar var. Bence yanlış böyle düşünmek. Mesela Ben bu siteye Şiirler yazardım iyi veya kötü beğenen okur beğenmeyen okumaz. bir sebepten dolayı artık yazmıyorum Bu sitede çok sevdiğim arkadaşlar vardı tek tek uzaklaştılar Acaba sebebini hiç kendinize sordunuzmu? Bazen ziyaret ettiğimde Forum sayfalarına giren düşüncelerini yazanlar kalmamış Z. Defteride öyle aylardır giren canlar yok Bunların sebebi dil yarasıdır Saygılar....
Resim
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

İşte bu şekilde olmaz. Kaçıp gitmek çözüm değildir. Siz bizden herhangi birinin üslubunu beğenmeyebilirsiniz ama hak davanızın mücaedlesi için çabalamaya devam etmelisiniz. Gitmekten bir tercihtir saygı duyarım. Bu forumlar kişisel forumlar değildir ne bana ne başkasına bağlıdır. Kurucuları çorum alevileri olsa da Çorum'u temsil etmez. Yani bireysellikten kurtulmanızı tavsiye ederim.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

Alevi yazdı:Tartışmanın biraz dozunu kaçıranlar var Alevilikde Kimse kimseden fazla bilgisinin olduğuna inanmıyorum Herkesin aklına göre bir Alevilik anlayışı vardır Kimileri kendi inancını kabullendirmeye çalışanlar var. Bence yanlış böyle düşünmek. Mesela Ben bu siteye Şiirler yazardım iyi veya kötü beğenen okur beğenmeyen okumaz. bir sebepten dolayı artık yazmıyorum Bu sitede çok sevdiğim arkadaşlar vardı tek tek uzaklaştılar Acaba sebebini hiç kendinize sordunuzmu? Bazen ziyaret ettiğimde Forum sayfalarına giren düşüncelerini yazanlar kalmamış Z. Defteride öyle aylardır giren canlar yok Bunların sebebi dil yarasıdır Saygılar....
sitede bir yada birkaç kişiye kızdım diye
yazmamak küsmek bence saçma çünkü site yönetimi küfür olmadıkça veya ısrarla bu küfre devam etmedikçe kimseyi silmiyor susturmuyor
ayrıca eleştiriye dayanmayanlar zaten hiçbir forumda rahat edemezler çünkü her forumda herkes herkesi eleştirebiliyor çünkü herçeşit fikir her forumda var
ayrıca burası en özgürlükçü sitedir
birşeylere küsüp gidenlere ne yapabilirsiniz ki?
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

Bu platformda kimse kimseyi burada olduğu için suçlayamaz. Her isteyen istediği düşünceyi, istediği konuyu yazar, çizer, paylaşır. Tartışılacak birşeyde göremiyorum zaten :)
Resim
Resim

“Serbest Kürsü” sayfasına dön