Selam arkadaşlar

alevi99

Selam arkadaşlar

Mesaj gönderen alevi99 »

Siteye yeni üye oldum adım ali 22 yaşındayım umarım güzel vakitler geçiririz. Konuyu buraya açtım çünkü asıl konunun açılacağı yeri bulamadım. Kusura bakmayın adminim :)
Muhammed

Re: Selam arkadaşlar

Mesaj gönderen Muhammed »

alevi99 can hoşgeldin :) Hayırlı olsun üyeliğin...
Resim
Resim
alevi99

Mesaj gönderen alevi99 »

Hoş bulduk :) Site durgun yanlız
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Hosgeldin alevi 99 .umarim Forumumuzda iyi vakit gecirir görslüerini paylasiriz .Site yerine göre durgun ,yerine göre haraketli oluyor, buda Normaldir artik, idare et :)
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
alevi99

Mesaj gönderen alevi99 »

Hoşbulduk :)
Ali

Mesaj gönderen Ali »

Hoşgeldin alevi99 :)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Hoş geldiniz. Hayırlı olsun.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

alevi99 yazdı:Hoş bulduk :) Site durgun yanlız
takip ettiğim kadarıyla
sitenin sakin bir akışı var üyeler genelde hergün bakıp çıkarlar yada yazıp çıkarlar ama bazen öyle konular yada kişiler olurki ortada gözükmeyen herkes birden ortama katılır
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Sitemize üye olanlarin yarisindan cogu simdilik bakiyor okuyor inceliyor görüsündeyim, bunu Positif olark görmek gerekir . zira yillarca aldatilan, yillarca avutulanlar, Bu Sitede, Bu Forumda Gercekleri görüyor ve kafalarinda soru isaretleri doguyor ,ama görüslerini yazmiyor veya yazamiyorlar bunun nedeni, BAZI Sartlanmis üyelerin bu Sitede bizlere karsi sert cikislar yaptigindandir zira bazilari iceri girer girmez paldira palas Bizlere karsi hücum ederek gereksiz Polemikler cikardiklarindan ve Hakaret ettiklerinden kaynaklaniyor ,bu ortami gören yeni üye olan kisileride böylece ürkütüyorlar ,sunuda yazmak gerekir Bazi kisilere karsi Elestirilerimiz ve cikislarimiz Bizden degil bizzat Bu Foruma (Sartli vedde Povokatif ) olarak üye olupta Direk olarak Bize karsi saldiranlardan kaynaklaniyor . Bazilari yine Bize karsi Hücum borusunu öttürecekeri yerde Adam gibi sorular sormus olsalar bizde ona göre Sakin bir sekilde cevabimizi verirdik,vermeyede haziriz ! hangi konuda olursa olsun . ama Bahsettigmiz Bazi Provokatif Üyeler burda bazi gerckleri kabullenmek istemedikleri icin Saldiri amacli girerek vede Provokatif yazilar yazdiklarini görüyoruz .Tabiki bunlara karsi Müdafamizda yerine göre Sert oluyor . Buraya yeni Üye olanlar fakat yazmakta cekinenler bu gibi Provokatifcilerin ve Saldirgancilarin etkisinde olmamalidir ve kendi görüslerini güzel bir uslubla aciklamalidirlar . Biz her zaman yaziyoruz, Bu Site ,Bu Forum sadece Birkac kisinin degil, gercekleri arayan Hakki arayan, Gercek Aleviligi ögrenmek isteyen ve Bu kutlu Davayi Savunan Herkesin Sitesidir. yeterki görüslerini karsilikli saygi cercevesinde yazip Sorsunlar ,bizde ona göre karsilikli olarak görüs alis verisliginde bulunuruz . Fakat Bazilari Provokatif ve Saldirgan girisleri ile bu Samimiyetligi ve bu ortami dagitma amacinda olduklarina sahit oluyoruz .Samimi bir sekilde yazanlara soru soranlara elimizden geldigi kadari ile yardimci olmaya herzaman hazir oldugumuzuda aciklamak isteriz,yeterki bunu kendileri istesinler .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Tanıyalım - Tanışalım” sayfasına dön