ilginç şeyler..

Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

GATES'in yeni dahisi

Dünyanın en zeki çocuğunu Gates kaptı. 298 IQ'suyla herkesi hayrete düşüren 12 yaşındakı dahi, aylık 15.000 $ karşılığında Microsoft'ta çalışmaya başlayacak.

Jüstin adlı dahi çocuk, 11 yaşında 2 üniversiteden mezun olarak, adeta bir imkansızı başardı.

Dünyanın en zengin adamı ünvanlı Microsoft'un sahibi Gates'den müthiş başarı...298 IQ'suyla, dünyanın en zeki çocuğu olan 12 yaşındakı Jüstın artık Microsoft elemanı. Bır çok iş adamının peşinden koştuğu dahi çocuk aylık 15.000 $ maaşla Microsoft'ta çalışmaya ikna eden Gates'in keyfine diyecek yok...

2 YAŞINDA KEMAN ÇALIYORDU

1993 yılında New York'ta dünyaya gelen Jüstin, 2 yaşında keman çalmayı, 1 yıl sonrada usta bir satrançcı oldu, 7 sine bastığında ilk okulu, 9'unda Lise'yi bitirdi ve dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Stanford'a başladı. Ardından Rochester üniversitesini bitiren dahi çocuk o günlerde tüm dünyanın ilgi odağı olmuştu.

1800 Soruyu Doğru Yanıtladı

İşte bu bilginin sonucu ve aile içi yaşanan problemler Jüstin'i bunalıma sokmadı , klinikte 3 ay tedav gören Jüstin, hâlâ dünyanın en zeki çocuğu olarak gösteriliyor. 3 ünlü profesör'ün hazırladığı 1800 soruluk bir sınavda %100 başarı elde eden Jüstin "Çok zor dönemler geçirdim. Bu benim daha da zeki olmamı sağladı. Çünki önceden bilmediğim bir soru beni kızdırıyordu. Şimdi ise sakin bir şekilde öğreniyorum, Microsoft'ta başlamak ise heyecanlı olacak, bir çok projem hazır, bu yaşta iş hayatına atılmak benim için önemliydi" dedi.
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
oguzoguz

Mesaj gönderen oguzoguz »

hakkatende çok ilgiç şeyler varmış vay bee
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Tek türkiye olsa ne olurdu ?

Mesaj gönderen MERDAN »

tek türkiye olsa nasıl olurdu ?

Bir sabah uyanıyoruz ve bir bakıyoruz ki dünya sular altında kalmış.

Su üstünde kalan tek kara parçası var; o da Türkiye. Koca gezegende 70 milyon Türk'ten başka kimse kalmamış. İlk tepkiler ne olurdu dersiniz ?..

Buyrun Bakalım...

* Amma balık yeriz artık be !

* Ulan tam da 'Uluslararası İlişkiler' bölümünü kazanmıştık. Şansa bak!

* Artık ne ihracat kaldı ne de ithalat... Nihayet cari açığı, dış ticaret açığını filan sıfırladık...

* Ülke olmak için ilk başvuran ilimiz Yalova oldu.

* Bakanlar Kurulu kararı ile sularımız 12.000 mile çıkarıldı...

* Piyasaya sahte dolar ve euro sürmekten tutuklanan kalpazanlar, kendileriyle dalga geçen polislere saldırdı...

* Ankara'da resmi temaslarda bulunan Fransa Cumhurbaşkanı Jak Şirak, T.C. vatandaşı olmak için başvurdu. Şirak'ın Türkiye Birliği'ne alınması
için referandum yapılacak...

* Stratejik açıdan hiç bir önemimiz kalmadı, ama zaten artık ne önemi var ki..

* Ülkemizde bulunan yabancı turistler "Ne iş olsa yaparım abi" deyip iş aramaya başladı.

* Apo "Atın beni denizlere" deyip sürekli ağlıyor komutanım!...

* Heyyoo!... Dünya Coğrafyası'ndan yırtık oğlum, dersler boş geçecek...

* Edirne'den Ardahan'a gidilirmi be.. Dünyanın yolu !!

*Ulan şimdi işin yoksa 4 yılda bir Olimpiyat düzenle dur.
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)

“Mizah ve Eğlence” sayfasına dön