selam aleyküm

muhtar_sakafi

selam aleyküm

Mesaj gönderen muhtar_sakafi »

Selam aleyküm arkadaşlar. siteyi bir müddettir takip etmekteydim, bazen yorum yazma isteğimden dolayı üye olmuş bulunmaktayım. Aleviliğin 12 İmam çizgisinden gectiğini ve namaz ve oruçun hak olduğunu kabul ediyorum. yalnız bazı üyelerin takındığı üslubtan dolayı mualif olacağım. selametle...
Hasan Akça

Re: selam aleyküm

Mesaj gönderen Hasan Akça »

muhtar_sakafi yazdı:Selam aleyküm arkadaşlar. siteyi bir müddettir takip etmekteydim, bazen yorum yazma isteğimden dolayı üye olmuş bulunmaktayım. Aleviliğin 12 İmam çizgisinden gectiğini ve namaz ve oruçun hak olduğunu kabul ediyorum. yalnız bazı üyelerin takındığı üslubtan dolayı mualif olacağım. selametle...
as
hoşgeldin can
bizde bazı uslüplardan şikayetçiyiz ama gençlik işte birde alevi genci kanları hızlı akıyor eğiteceğiz sabredeceğiz
Ali

Mesaj gönderen Ali »

muhtar_sakafi yazdı:Selam aleyküm arkadaşlar. siteyi bir müddettir takip etmekteydim, bazen yorum yazma isteğimden dolayı üye olmuş bulunmaktayım. Aleviliğin 12 İmam çizgisinden gectiğini ve namaz ve oruçun hak olduğunu kabul ediyorum. yalnız bazı üyelerin takındığı üslubtan dolayı mualif olacağım. selametle...
as hoşgeldin can ama bilki
iyiniyetli muhaliflere ve eleştirilere kapımız sonuna kadar açıktır kötüniyetlilerede hak ettikleri cevabı veriyoruz Ehli beyt ölçülerine göre bizi dost bilene dostuz düşman bilene düşmanız Ehli beytten gelen her doğruya açığız başımız üstünde yeri vardır ehli beyt ismini kullanarak alevi halkına ihanet edenlerinde yalanlarını oyunlarını bozarız
hiç kimsenin makamı adı soyu sopu lakabı ne olursa olsun alevi halkına yalan söylemesine aldatmasına izin vermeyiz aleviliğin KUran ve Ehli beyt dışında bir zemine oturtmak isteyenlerlede ahdimzi vardır sonuna kadar mücadele edeceğiz
sana izlediğin siteyi kısaca tanıtayımda istedim
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Hoş geldiniz. Üyeliğiniz hayırlı olsun. Faydalı paylaşımlarda bulunmnız ümidiyle...
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Tanıyalım - Tanışalım” sayfasına dön