Bazı "Müslümanlardan" daha Müslüman!

ali muhsin

Bazı "Müslümanlardan" daha Müslüman!

Mesaj gönderen ali muhsin »

Venezüela Cumhurbaskani Müslüman olmadigi gibi ,Bazi "Ben Müslümanim" diyen Devlet Liderlerini iyice Utandirdi ! Bazi Devlet liderleri Göstermelik olarak Israil Hükümetini sadece Dilleri ile kinarlarken MÜSLÜMAN OLMAYAN Bir Lider ( Hugo Chavez ) Israili ve onlarin Cinayetlerini bakin Böyle Protesto ediyor ve haber söyle yansiyor ....

Resim

Venezüella İsrail elçisini sınır dışı etti

Venezüella’nın İsrail’in Gazze’de gerçekleştirdiği insanlık dışı katliamlar sebebiyle İsrail büyükelçisini istenmeyen adam ilan ettiği bildirildi.

Venezüella’nın İsrail’in Gazze’de gerçekleştirdiği insanlık dışı katliamlar sebebiyle İsrail büyükelçisini istenmeyen adam ilan ettiği bildirildi.

İran televizyonunun Karakas’tan bildirdiğine göre Venezüella Dışişleri Bakanlığı bugün bir açıklama yaparak “Venezüella hükümeti, İsrail rejiminin Gazze’de işlediği son cinayetler sebebiyle Venezüella’daki İsrail Büyükelçisi Şalomo Koinen’i sınır dışı etme kararı almıştır” ifadesine yer verdi.
Venezüella Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Venezüella hükümetinin İsrail saldırılarında hayatını kaybeden kurbanların aileleriyle ve Filistin halkıyla dayanışma içinde olduğu belirtilerek uluslar arası yasaları ayaklar altına alan İsrail rejiminin kınandığı ifade edildi.
İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırısını kınayarak İsrail ordusunu savunmasız sivillere saldıran “korkaklar” diye niteleyen Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez ise İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Perez’in de Gazze’de işlenen cinayetlerden dolayı yargılanması gerektiğini belirtti.

YDH
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Alevi

Re: Bazı "Müslümanlardan" daha Müslüman!

Mesaj gönderen Alevi »

Musluman oglu Musluman bizim Türk muslumanlar gibi kivirmiyor veya göz kirpmiyor israile

Göz kirpan var Israile sen isine bak diyen

Filistine de vah gardasim vah vah vah diyen

iste görüyorsunuz ne oynak milletiz yahu

Onlar asla acimazlar acima duygulari yoktur

Mesela bütün Turk tv lerde

Muharremin onunda oyun oynaniyor semah dönülüyor nereyi acsan Bazim Millet vekilleri Bektasi oyu kapiyim deyi Sünniysede o an Bektasi oluyor hemen dedelere hak veriyor

Yahu bir oy icin insan kendini hasiyetini satarmi

Bir bahaneyle kerbela olayini kapatiyorlar Bektasi programina yer veriliyor nerdeyse her kanalda var

Simdi ben Bunlar Müslümanmi diyecegim Bunlar Gerceklerden kacan döneklerdir Sünniler Islami kullanarak yavas yavas Hiristiyan özentisine gidiyorlar

Bektasilerde EhliBeyti kullanarak Yahudülesiyorlar Bilmem yanlismi düsünüyorum Selamun aleykum.

Kovdular

Dilim tiken amma şu kalbim güldür
Doğru dedim dokuz köyden kovuldum
Yalanım varısa gel beni öldür
Namaz haktır dedim ordan kovuldum

Bizi var eyledi bizleri yoktan
Ahmedi ümmete gönderdi sultan
Ebu Lehep Cehil düşmanmış çoktan
Süfyan gavmi dedim ondan kovuldum

Kuran Haktır yazan Ali dir kalem
Nuruna boyandı cümleyi alem
İslamın şartını yokmudur bilen