Cem

AleviCaferi

Cem

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Bu video cem'le alakali oldugu icin buraya ekledim, eger video bölümüne daha uygun görülüyorsa, oraya kaydirabilrsiniz.

Kimsenin yaptigi ibadet beni ilgilendirmez.
Ama arkadaslar, sunlara bakin hele, böyle birseyi alevilik adina yaparlarsa is degisir. Acaba Ali hayatta olsaydi bunlari ne yapardi???

http://www.youtube.com/watch?v=StsUDdAzN0E[/youtube]
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
Davut

Re: Cem

Mesaj gönderen Davut »

Ali-K yazdı:Acaba Ali hayatta olsaydi bunlari ne yapardi???
Ali!!! hangi aliyi kasdediyorsunuz? bi yakınınız filan mı?
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Lafin gelisi Ali dedim. Tabii ki Hz.Ali(AS)
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Ben burda Cahilleri Saflari ve ikiyüzlüleri görebiliyorum ...görüntüde Bektasilerin Nedense bir Camii,de Cem yaptiklarini görebiliyoruz ( Cok ilginctir )..hani Bektasiler Camiiye gitmezlerdi ? nasil oluyorda Bir Camiide Cem yapip Dans edebiliyorlar ? üstelik Kible olan yerde birkac Cabulucya Secde etmek ve kendilerini ilah gibi göstermek , kibleye vs hakaret degilmidir ..arti ,Atatürk bir Dini lider degildir ki Resmini oralara kadar tasiyip ve yine kible tarafina Resminin asilmasi kibleye kabeye hakaret degilmidir ? Yastik yorganlarin Sazlarin Cübüslerde cabasi ...iste Bektasilerin Alevilerin üzerinde oynanan oyunlari budur ..yarin birgün bu görünütleri gören bazi Saflar isin ne oldugunu bilmeden "iste bakin Aleviler Camiilerimizi Cemevi yaparak Rezil ediyorlar Kafir ve müsriklerdir vs " deyip Tefrik cikarabilirler .Bunlari Planlayanlar Karanlik güclerin ardina gizlenen Sebatayist Bektasilerdir ..!!!! bunun gibi Aleviler üzerinde bir sürü dalaverleri ve kirli oyunlari mevcuttur !

görüntüyü Youtube gibi bir Siteye vermelerinin Amaci ,Alevilere uygulanan Asimile Politiklari ile beraber Tefrik ve Tuzak olarak görüyorum ..bir Camiinin icinde Cem Yaptiran Sebatayist Bektasilerle beraber Calisan Yezidi Camii imami veya imamlari , Alevileride böyle Sapkin ayinler ile Tuzaga düsürüp Aleviligi lekelemeye devam ediyorlar ...ordaki Cahillerin Zaafindan faydalanan Sapkin Bektasilerin ne yapmak istedikleride ortadadir ..Aleviler bu gibi Sömürü düzenin oyununa gelmesinler ,..!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Cem, Semah ve Saz” sayfasına dön