Ergenekon incileri..!!-:))))

Kullanıcı avatarı
MERDAN

Ergenekon incileri..!!-:))))

Mesaj gönderen MERDAN »

Ergenekon incileri..!!!

Ergenekoncusun dediler, iktidarı vermediler

Rampaların ustasıyım, 1 Numara'nın hastasıyım.

Ergenekon dediğin nedir ki gülüm, ben senin için Gladyo'yu bile göze almışım

Nalet olsun içimdeki çete sevgisine

Hatalıysam Silivri'de görüşelim

Yakamoz, Sarıkız, Ayışığı, darbeden mi geliyon tugayın yakışığı

Dalga dalga geldiler, bizlen dalga geçtiler

Sen kaçıncı dalgadansın arkadaş?

Yiğit kavgasız, Ergenekon dalgasız olmaz

Elimdeki keleş, belimdeki mermiler kadar yakınsın bana Jitemlim

Eylemde seçiciysem günahım ne?

Perinçek de sollardı

O şimdi hapiste…

1 Numara sağolsun

Vur kalbime hançeri, yüreğim parçalansın; fazla derine inme, çünkü orda sen varsın.

Gatakulli yapma bana, yamyam bakteri yollarım sana

Bir sana, bir de GATA'nın sabah uykusuna hastayım.

Gönlünde yer yoksa bana güzelim, fark etmez ben GATA'ya da giderim

Tek rakibim Gladyo

Herkes sanıyor ki hastayım, oysa Silivri'de mapustayım

Korkmadı cüzamdan bile Türkan, korktuğu kadar türbandan…

Haberal'dan haber geldi, Güniz Sokak kederlendi

Demirel'in hastasıyım, provokasyonun ustasıyım.

Gaz, fren, şanzıman; cephanesiz halim duman

En hakiki mürşit, turşucu Hurşit

Özkan, Haberal, Perinçek; yine efkarlandın bi fırt çek

Sen sus, eylemin konuşsun

Ömür biter, saklanan cephaneler bitmez...

Bombayı atarım, gerekirse yatarım

Bir kavanoz reçel, gülüm bu mapusluk da geçer

Torpidonda silah yoksa güzelim, fark etmez bombayla da işi hallederim.

Darbemi yaparım, Paşa Paşa yatarım

İktidar dediğin taktın mı kola, çaktın mı duvara yapışmalı!

Dünya dikenli bir hayat, hep Ergenekoncularda mı kabahat ?

Duanla mı yaşadım ki, iddianla öleceğim?

Şoför molasız, darbe medyasız olmaz

Adrese gerek yok, Türkiye bizi tanır

Yoksa sende bi numara yok mu be 1 Numara ?

Varsa yalanım, asit kuyularında yanayım

Miras değil örgüt parası

Dalgalandım da duruldum, 12. dalgada vuruldum!

Ergenekon dalgalandı, bilmem nasıl algılandı

Gayduru Gubbak Cemile, bunları okumadan geçme; sonra demedi deme

Silivride yer yoksa güzelim, Ben İmralıya giderim.

Ergenekon gidişime,Hurşit duruşuma hasta

Burs istedim vermediler, Sen irticacısın dediler.

Önünü görmeden sollama, Hurşite acı haber yollama.
Allahım bana adaletinle değil, merhametinle davran. İMAM ALİ (A.S)
Muhammed

Re: Ergenekon incileri..!!-:))))

Mesaj gönderen Muhammed »

Merdan hocam çok güzel olmuş bu inciler :) Allah da seni güldürsün inşallah...
Resim
Resim
Ali

Mesaj gönderen Ali »

elinize sağlık hocam :lol:
Yesevi

Mesaj gönderen Yesevi »

Böylesine ciddi bir konunun mizah eğlence konusu yapılması çok mide bulandırıcı iğrenç bu kez yakışmamış demiyorum.Çünkü daha önce Samanyolu TV ana haber bülteninde af edersiniz ama gırgır konusu olmuş olan böylesine içi boş hayır içi boş demiyeceğim. (çünkü seviyelerini Türk Milletine olan kinlerini düşmanlıklarını bu sayede bir kez daha anlıyoruz.) burada yazmak ancak MERDAN Efendiye yakışırdı... ve doğrusu yakışmışta...

O Kişiler bizim için bizler için bedel ödüyorlar.İçlerinde iki yıldır hapis olanlar var.Ama buda gelir.Bu´da geçer YA HU!!!... HER DEM YENİDEN DOĞARIZ BİZDEN KİM USANASI
BİZLERİ ZAMANINDA KUYUCU MURAT PAŞALAR KATLEDİP KUYULARA DOLDURDU
BİZ BİTTİKMİ? AZERBAYCANI , TÜRKİSTANI RUSLAR İSTİLA ETTİ AMA SONUNDA PARÇA PARÇADA OLSA HER ŞEY TAM OLARAK (ŞİMDİLİK)İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLMASADA 1991 YILINDA "BAĞIMSIZ DEVLET" OLDULAR.
1944´TE DE AYNISI OLMUŞTU TABUTLUKLARI GÖRMÜŞTÜK !..AMA SONUNDA HEPSİ BERAAT ETMİŞTİ.O ZAMAN TUTUKLANAN GENÇ BİR ÜSTTEĞMEN YILLAR SONRA TÜRK GENÇLİĞİNİN "BAŞBUĞU" OLACAKTI KARLAR ALTINDAKİ CENAZESİNDE 2,5 MİLYON İNSAN TOPLANACAKTI.(Bence Allah orada bizleri sınadı,Evlerde-Köylerde daha hala 1997 yılından "Türkeşin öldüğü yıl" diye bahsediliyor.)
12 EYLÜL ´DE MAMAKLARI GÖRDÜK!..C5´LERİ GÖRDÜK!..HÜCRELERİ GÖRDÜK!..
5,5 YILI HÜCREDE OLMAK ÜZERE 7,5 YIL HAPİS YATIP "VATAN SEVMENİN BEDELİNİ" ÖDÜYEN BİR TÜRK GENCİNİN YILLAR SONRAKİ CENAZESİNDE YİNE MİLYONLAR ANKARADA DAHA YENİ TOPLANDI
O günleri anlatan bir parçada ne diyordu:
"BİZ BU YOLLARA BİLMEDEN DEĞİL
BİLEREK GİRDİK,CANLAR BIRAKTIK..."
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

Yesevi yazdı:
O Kişiler bizim için bizler için bedel ödüyorlar..."

Yesevi can

şu ergenekoncuların bizler için ödediği bedel nedir merak ettim hurşit tolun şener eruygun danıştay katili alpaslan trabzon ,malatya katilleri vs herkimseler bu adamlar bizler için ne yaptılar? gerçekten merak ettim madem mizahına bile hassassın o halde işin içyüzünü bize bildirmelisin bizde buna göre gerekirse tavır değiştiririz
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Vallahi Merdan Hocam Az bile yazmis

Erkenekoncular nasil bir belli ödiyecekmis ,12 Eylül olaylarinda iki Toplumu birbirine kirdiran Vatan Millet Sakarya diye Alevi katliamlari yapanlar bedel ödemiyeceklermi Acaba ? Siz ise halen Düzeninizi sürdüryorsunuz ve sürdürmeye devam ediyorsunuz !!
Aslinda Basbugunuz olan Türkes (Alevi Cellladi ) bizi hic ilgilendirmez..!! Mamak Ceza evi ise özel olarak Suclu Sucsuz Alevilerin icin kurulan bir Guantanamoydu ! onca insan Ergenkoncu Denilen karanlik Teskilatlar sayesinde haytlarindan evlerinden yurtlarindan oldular ..bunun bedelini peki kim cekiyor ? Masumluk Rolüne üstlenen Fasist irkci kesimmi ,Yoksa Cestili Örgtülere üye olan karanlik Teskilatlara hizmet eden Erkenokoncularmi.. Bence Merdan Hocam Yakisani yapmis Mizahide olsa Cevabini vermis !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

Yesevi yazdı: Böylesine ciddi bir konunun mizah eğlence konusu yapılması..
burada yazmak ancak MERDAN Efendiye yakışırdı... ve doğrusu yakışmışta...

O Kişiler bizim için bizler için bedel ödüyorlar."
Bi kere o yazıların çoğu bana ait değil alıntıdır -bu bir
Senin mizahtan anladığın buysa ben başka bir şey demiyorum :wink: -iki
Bütün mizah yazarları ve çizerleri mizahın “ciddi bir iş” olduğunu söylerler - üç
Mizah “az şeyle çok şey anlatma sanatıdır” derler -dört
Benim türk düşmanlığı yapmak gibi bir amacım da derdim de yoktur, çünkü bende bir türk anne-babadan dünyaya gelmiş bir türküm :wink: -beş
12 Eylül darbesinden en fazla darbe gören kesimlerden biri de sizin grup olduğu belli iken darbeci ergenekoncuların avukatlığına soyunmana da bir anlam veremedim :D - altı
Ergenekonun baş aktörlerinin bu ülke için nasıl bir bedel ödediklerini !!zahmet olmazsa bir açıklasan da biz de cahil kalmasak :wink: - yedi
Azerbaycanın bağımsız! olduğunu söylemene de sadece tebessüm ettim :) - sekiz
Ehh doğrusu o yazılarda ancak senin gibi bir türkçüye yakışırdı bu da dokuz,
Yesevi

Mesaj gönderen Yesevi »

alone_man yazdı:
Yesevi yazdı:
O Kişiler bizim için bizler için bedel ödüyorlar..."

Yesevi can

şu ergenekoncuların bizler için ödediği bedel nedir merak ettim hurşit tolun şener eruygun danıştay katili alpaslan trabzon ,malatya katilleri vs herkimseler bu adamlar bizler için ne yaptılar? gerçekten merak ettim madem mizahına bile hassassın o halde işin içyüzünü bize bildirmelisin bizde buna göre gerekirse tavır değiştiririz
"Ergenekon" adı verilen davanın malum cemaatin Türkiye`nin yönetimini ele geçirmesi için önünde engel olarak gördüğü unsurları safdışı bırakma operasyonu olduğunu herkes biliyor.Bu davada adı geçen herkes iyidir olumludur diye bir şey söylemiyorum.Ama söz konusu Vatansa gerisi teferruattır.Ayrıca Danıştay baskını v.b. olaylar bu operasyona zemin hazırlamak için kurgulanmış komplolardır.Orada bu Ülkenin direnç güçleri,Aydınları,"Kuvayi Milliye Ruhu",savunma refleksleri yargılanıyor.
Yesevi

Mesaj gönderen Yesevi »

MERDAN yazdı:
Yesevi yazdı: Böylesine ciddi bir konunun mizah eğlence konusu yapılması..
burada yazmak ancak MERDAN Efendiye yakışırdı... ve doğrusu yakışmışta...

O Kişiler bizim için bizler için bedel ödüyorlar."
Bi kere o yazıların çoğu bana ait değil alıntıdır -bu bir
Senin mizahtan anladığın buysa ben başka bir şey demiyorum :wink: -iki
Bütün mizah yazarları ve çizerleri mizahın “ciddi bir iş” olduğunu söylerler - üç
Mizah “az şeyle çok şey anlatma sanatıdır” derler -dört
Benim türk düşmanlığı yapmak gibi bir amacım da derdim de yoktur, çünkü bende bir türk anne-babadan dünyaya gelmiş bir türküm :wink: -beş
12 Eylül darbesinden en fazla darbe gören kesimlerden biri de sizin grup olduğu belli iken darbeci ergenekoncuların avukatlığına soyunmana da bir anlam veremedim :D - altı
Ergenekonun baş aktörlerinin bu ülke için nasıl bir bedel ödediklerini !!zahmet olmazsa bir açıklasan da biz de cahil kalmasak :wink: - yedi
Azerbaycanın bağımsız! olduğunu söylemene de sadece tebessüm ettim :) - sekiz
Ehh doğrusu o yazılarda ancak senin gibi bir türkçüye yakışırdı bu da dokuz,
Ben o yazıları daha önce Samanyolu TV`de görmüştüm.Yani size ait olmadığını biliyorum ayrıca yazımdada belirtmiştim.Bu mizah değil başka bir şey.Mankurtluk çağımızın en önemli hastalığı.O kişilerin ne bedeli ödediklerini yukardaki bir önceki iletimde kısa ve öz olarak yazdım.İlave olarak O İnsan Uluları arasında Toroslardaki dağ köylerine hatta ve hatta Kara Çadırlara kadar halkımızı aydınlatmak için bilinçlendirmak için gidenler var.
Bu gün içinde bulunduğumuz kötü durumun sebeplerinden en önemlisi "EYLÜL" dür.O Eylül darbesini yaptıranlarda Amerikaydı. "Ergenekon" operasyonlarını yaptıranlarda Amerikadır.
Yazımda belirttiğim gibi sonuçta uluslararası hukuka göre Azerbaycan bağımsız devlettir.Avusturalyadan,Y.Zellandadan,Kanada`dan daha çok bağımsız devlettir.(Çünkü bu ülkeler İngiltere Hükümdarını Devlet Başkanları olarak tanıyor.Kraliçenin atadığı Genel Vali Protokolde Başbakanlarından önce geliyor.)
En son olarakta 9.sırada bana yaptığınız iltifat gerçekten çok etkileyici...
Kullanıcı avatarı
MERDAN

Mesaj gönderen MERDAN »

sonuçta uluslararası hukuka göre Azerbaycan bağımsız devlettir.

Bağımsızlık anlayışlarımız çok farklı. Ben bağımsızlığı, bir ülkenin siyasi olarak başka bir ülkenin güdümünde olmaması ve ekonomik anlamda halkının ve topraklarının, kaynaklarının, yeraltı yerüstü zenginliklerinin, milli servetlerinin emperyalistlere peşkeş çekilmemesi, sömürtülmemesi olarak anlıyorum. Halkının kendi inançlarını özgürce yaşayabildiği konuşabildiği, vicdanı hür insanların ülkesinde rahatça yaşayabilmesini anlıyorum. Bunun dışında bağımsızlık kavramına getirilen hiçbir tanım, yorum, tevil, beni ilgilendirmiyor.

O Eylül darbesini yaptıranlarda Amerikaydı. "Ergenekon" operasyonlarını yaptıranlarda Amerikadır.

12 Eylülü de, Ergenekon operasyonlarını da yaptıranların amerika olduğunda doğruluk payı vardır. Ama bu ergenekon kapsamında tutuklananların hepsinin suçsuz ve vatansever kişiler oldukları anlamına gelmez. Arada bazılarının haksız yere madur edilmiş olmaları da mümkündür. Böylesi kapsamlı bir operasyonda, kurunun yanında birkaç yaşın yanması da kaçınılmazdır. Geri kalanlarsa bilerek yada bilmeyerek ülkeyi yeni bir darbe ortamına hazırlamada piyon olarak kullanılan işbirlikçilerdir. Eğer bunlar gerçekten aydın kişilerse aydın olmanın bir gereği olarak, dış güçlerin bu ülke üzerindeki amaçlarını, hedeflerini, çevrilen oyunları sezmek ve anlamak zorundadırlar. O halde kullandırmasınlar kendilerini madem!!

" Orada bu Ülkenin direnç güçleri,Aydınları,"Kuvayi Milliye Ruhu",savunma refleksleri yargılanıyor.

-Hadi isim vermiyeyim- ama o bahsettiğin türden kişilerin bir çoğuna ben ne aydın derim ne de sanatçı! Halkına tepeden bakan, inançlarıyla alay eden, milli-manevi değerlerini yok etmeye çalışan, fildişi kulelerde villalarda plazalarda bir ülkenin geleceğini karartmaya çalışan güçler lehine kartel medyasında kalem oynatan madrabazları aydın olarak görmeniz de gerçekten manidardır.
O türden batının kuklası sözde aydınlar! sanatçılar!! şah dönemi iranında da çok vardı. Ama ne oldu ? İslam inkılabıyla birlikte emperyalistlerin dayattığı savaşı ve ambargolardan azıcık zoru görünce bir çoğu hemen apar topar amerikaya avrupa ülkelerine onları oynatan efendilerinin yanlarına kaçtılar!!.

“Mizah ve Eğlence” sayfasına dön