selamlar

Kullanıcı avatarı
Big Boss

Re: selamlar

Mesaj gönderen Big Boss »

:P
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

ya big boos dostum bence sen rumuzunu beyaz hoca olarak değiştir :mrgreen: vallahi alıştık artık sana hiç olmazsa fetva verecek bir beyaz hocamız olur :mrgreen:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

Hosgeldin Big Boss Can.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
Ebu Hasaneyn

yaw beyaz hoca kusura bakma sorularım çoğaldı :lol: ramazanda kadın proğramlarına çıkmak caizzz miii :mrgreen:
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
Kullanıcı avatarı
Big Boss

Alevi şii yazdı:ya big boos dostum bence sen rumuzunu beyaz hoca olarak değiştir :mrgreen: vallahi alıştık artık sana hiç olmazsa fetva verecek bir beyaz hocamız olur :mrgreen:
beyaz hocaya nick'e gerek yok dostum zaten big boss da bi nevi onu andırıyor :D fetva konusuna gelince siz soruları yöneltin bana ben değerli hocamın ağzından aktarıcam siz değerli arkadaşlarıma... :)
Kullanıcı avatarı
Big Boss

AleviCaferi yazdı:Hosgeldin Big Boss Can.
hosbulduk kardesim...
Kullanıcı avatarı
Big Boss

Alevi şii yazdı:yaw beyaz hoca kusura bakma sorularım çoğaldı :lol: ramazanda kadın proğramlarına çıkmak caizzz miii :mrgreen:
caiz tabiki hiç bir mahsuru yok, hatta sayın beyaz hocam ramazan aylarında kendileri kadın programlarına çıkıp din meseleleri konuşuyor, onun için sorun yok... :D
Ebu Hasaneyn

Alem'sin yaw big boos kardeşim :D
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Prof.Dr. Zekariya Beyazıt 2002 yılında Hatay Ehli Beyt Vakfının düzenlediği Gadir Hum Bayramı etkinliklerine katılmış.Her ne kadar ben kendisinin bazı hareketlerini ve sözlerini bir din adamına, bir bilim adamına yakıştıramasamda Şiilik ve Alevilik lehine çok sözleri olmuştur.
Kullanıcı avatarı
mucteba22

Mesaj gönderen mucteba22 »

ki sene buna inandın çeri
İKİ TAŞ ARASINDA BİR DAL GELİNCİK GİBİ YALNIZIM

“Tanıyalım - Tanışalım” sayfasına dön