Tüm Forum Sakinlerine

3nokta

Tüm Forum Sakinlerine

Mesaj gönderen 3nokta »

Değerli forum sakinleri,
Forumlarımızda karışıklık olmaması için açacağınız konular için en uygun katagoriyi kullanınız. Açılmasını istediğiniz katagoriyi "Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz Katagorisi"ne yazınız.
Saygılarımla
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Muhammed

Re: Tüm Forum Sakinlerine

Mesaj gönderen Muhammed »

Önemli bir konu can, teşekkür ederim. Bazen görüyorum alakası olmayan kategorilere farklı konular açılmakta. Tüm dostlar daha dikkatli bir şekilde kategori seçimi yaparlarsa forumumuz düzenini yitirmez.
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
mucteba22

Mesaj gönderen mucteba22 »

edebiyat sayfası istiyorummmm
İKİ TAŞ ARASINDA BİR DAL GELİNCİK GİBİ YALNIZIM
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Muhammed alevicaferi.net deki edebiyat odasından buraya da yapmalıyız aslında orada güzel bir birikim vardı onu buraya kopyalayalım olmaz mı?
. . .
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

meshedi313 yazdı:Muhammed alevicaferi.net deki edebiyat odasından buraya da yapmalıyız aslında orada güzel bir birikim vardı onu buraya kopyalayalım olmaz mı?
tüm forumu aynı şekliyle buraya kopyalayacak bir proğram bulmak oluşturmak çok çok zor olur bence orada uygun bulduğunuz her yazıyı buraya kendi kategorisine yada bölümüne kopyala yapıştır formülüyle taşımak daha basit kolay gibi
AleviCaferi

Mesaj gönderen AleviCaferi »

kopyala yapıştır formülüyle taşımak daha basit kolay gibi
Arkadaslar, eger kopyala yapistir yapacaksaniz. Tek tek kopyala/yapistir biraz zor olabilir. Onun icin size su ücretsiz programi kullanmaninizi öneririm: http://dl.filekicker.com/send/file/1704 ... neoone.exe
Son 25 yaziyi veya resimleri hafizasina aliyor.
Sadece bu sey icin degil, her zaman icin gündelik de kullanabilirsiniz. Ben kendim kullaniyorum.

Size oldumu bilmiyorum ama uzun bir yazi yaziyorsunuz ve yapistirmak icin kopyaliyorsunuz, yapistirmadan önce baska bir yazi görüyorsunuz onuda kopyaliyorsunuz, ve önceden kopyaladiginiz yazi kayboluyor, sinir küpü oluyorsunuz. :)

Bu program sayesinde öyle problemleriniz olmuyor.
Resim

"Benim soyumdan gelenler değil, benim izimden gidenler bendendir" Hz.Ali(AS)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

o zaman muhammed can da yardımcı olursa eminerash ve muctebaa canlar da rıza gösterirse alevicaferi.net edebiyat odasını burada aynı şekilde yağılandırıp mesajları buraya kopyalayalım.
. . .
Kullanıcı avatarı
mucteba22

Mesaj gönderen mucteba22 »

eğer diğer forum uzun süre açık kalacaksa ben zaman içinde yapabilirm.ama orası hemen kapanacksa oradakileri kendim alayım sonra burada ekleme yapabilirm.çünkü küçük değişiklikler gerekiyor.
İKİ TAŞ ARASINDA BİR DAL GELİNCİK GİBİ YALNIZIM
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

o zaman olablir. kopyalama bittikten sonra mesaj yazan kişi adı değiştirilir.sorun kalmaz.ya da alıntı şeklinde yapabiliriz
. . .

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön