İslam Alimleri & batınilik

Dede-baba

Re: İslam Alimleri & batınilik

Mesaj gönderen Dede-baba »

Ebu Hasaneyn yazdı:sen batini kolay mi zannediyorsun :!: veya bizim bilmedigimizi mi :?: haha $a$arim sana
ya Ali SIRRINI yedi derya bile KAVRAYAMADI
ama ne yazikki bu dede-baba bozuntulari sarho$lar herkese vermeye basladi sanki SIR heryerde ve her tarafta soylenirde SIR olurmu$-ahmak yaa cocuksun sen bekta$ :lol:
şimdi bu yazdıklarının forum konusuyla alkası nedir anlayamadım?

forum konusu benim kişiliğim kendim değil..yazılarla ilgili bir sözün varsa buyur .. yoksa bilgilen yazılanların doğruluğunu araştır.. analiz et.. BOŞ KONUŞMA ALAKASIZ KONUŞMA

sana küçük bir bilgi şii/ caferiler tasavvufu red eder.. kabul etmezler.. bu yüzden batın kelimesini hiç kullanma..
Dede-baba

Ebu Hasaneyn yazdı:sen batini kolay mi zannediyorsun :!: veya bizim bilmedigimizi mi :?: haha $a$arim sana
ya Ali SIRRINI yedi derya bile KAVRAYAMADI
ama ne yazikki bu dede-baba bozuntulari sarho$lar herkese vermeye basladi sanki SIR heryerde ve her tarafta soylenirde SIR olurmu$-ahmak yaa cocuksun sen bekta$ :lol:
bU YAZDIĞININ KONU İLE ALAKASI NEDİR? :mrgreen:

acizlik ne kötü yaw.. zavallı dostum benim... ÖĞREN OKU ARAŞTIR.. SANA SÖYLENENE HEMEN İNANMA KARŞIT DÜŞÜNCELERİ OKU.. SORU İSE HER ZAMAN SOR..SORGULAMADAN HİÇBİR ŞEYİ KABUL ETME.

AKLI OMAYANIN DİNİDE OLMAZ..

ANCAK BÖYLE SENİ KANDIRMALARINA.. KÖLELEŞTİRMELERİNE MANİ OLURSUN
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

TASAVVUFU VEYA BATINILIGi SENiN GiBi SARHO$LARDAN MI OGRENECEGiZ :wink: $A$ARIM SENiN ACiZLiGiNE VE SIRRINA
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
Dede-baba

Ebu Hasaneyn yazdı:TASAVVUFU VEYA BATINILIGi SENiN GiBi SARHO$LARDAN MI OGRENECEGiZ :wink: $A$ARIM SENiN ACiZLiGiNE VE SIRRINA
konu ile ilgili yaz..

batıniliği tartışmak istiyorsan ayrı bir konu aç... samaladığın anda zaten müdahale ederim korkma.

bu bu forumun konusu bu yazdıkların deği.. konuyu saptırma.. verecek cevabın varsa ver..
yoksa.. acizliğini saklamak için alakasız yazılar yazma
Ebu Hasaneyn

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

dede-baba sarhos yazmis:
batıniliği tartışmak istiyorsan ayrı bir konu aç...
batin SIRDIR AHMAK SIR OLUR OLMAZ YERDE ACIKLANIR MI :?: :D
her dogru bildigini al ama her dogru bildigini soyleme hz.imam Ali bin ebi talib Emir el Mu'minin a.s
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)

“Felsefe, Sosyoloji, Psikoloji” sayfasına dön