Dede-baba ve sahturna silinsin arz ediyorum

Ebu Hasaneyn

Re: Dede-baba ve sahturna silinsin arz ediyorum

Mesaj gönderen Ebu Hasaneyn »

meshedi yazdi:
şahturna gel kardeşim güzelce hakret etmeden konuşalım yazışalım.
Ben u teklifi dede-babaya da yaptım tamam dedi. Bu sefer de başladı bir yerlerden bir şeyler kopyalamaya 10 günde 400 küsür mesaj attı. Okuyabildiklerimize cevap verdik. Üslubumu kendi adıma diyeyim bir yere kadar korudum o hakaret etti kuralları çiğnedi ben sabrettim ama bir yerden sonra da olmuyor işte.
Neyse gel biz yeniden bir başlangıç yapalım ve meseleleri tenkit edelim. Aklımızı kullanalım. En sonunda yine de bir ortak akılda buluşamasak da en azından bilgilenmiş oluruz en azından belki farklı düşünsek de bir arkadaş edinmiş oluruz. Peki böyle olsa daha hoş değil mi?
Şimdi eleştirdiğin noktaları ilgili başlıklara kurallara dikat ederek başlıklar açıp yazmanı rica ediyorum senden. Adım adım gidelim bir meseleyi çözelim diğerine geçelim. Konşalım kardeşim biz insanız konuşacağız ki anlayacağız birbirimizi. Tamam mı?
eyvallah bence en dogru karari verdin kardesim :D

sahturna yazdi:
meshedi eyvallah,ben bundan sonra konuları bir başlık altında yazacağım,tabiki belli bir se
viyeyi koruyarak,sizde lütfen artık sebatayist,mason vb hakaretleri bırakın çünkü,ben haya
tımda ne sebatayist nede mason görmedim,eminim doğru düzgün hiçbir alevide görmemiştir
bu sebeple herkes önce medeni insana yakışan bir üslup kullansın,buna bende dahilim,
kimse kimsenin fikrine katılmak zorunda değil zaten,amaç medenice konuları konuşup tartış
mak olsun,bu bize yeter...
bende senden bunu beklerdim sahturna kardesim :D eyvallah
LA İLAHE İLLALLAH (celle celelehu) - MUHAMMEDEN (sallallahu aleyhi ve alihi vesellem) RESULULLAH - ALİYYEN (aleyhisselam) EMİR-EL MÜ'MİNİN VELİYULLAH -(KURTULUŞ YOLU) Allah (c.c) Hz.MUHAMMED (s.a.a.v) Hz.12 HAK İMAMLAR (a.s)
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

şahturna yazdı:meshedi eyvallah,ben bundan sonra konuları bir başlık altında yazacağım,tabiki belli bir se
viyeyi koruyarak,sizde lütfen artık sebatayist,mason vb hakaretleri bırakın çünkü,ben haya
tımda ne sebatayist nede mason görmedim,eminim doğru düzgün hiçbir alevide görmemiştir
bu sebeple herkes önce medeni insana yakışan bir üslup kullansın,buna bende dahilim,
kimse kimsenin fikrine katılmak zorunda değil zaten,amaç medenice konuları konuşup tartış
Eyvallah can!
Canlar rica ediyorum forumdaki bu arkadaşımza mason sabatayist demeyiniz! Lütfen çok rica ediyorum!
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
biralevi

Mesaj gönderen biralevi »

meshedi313 yazdı:
şahturna yazdı:meshedi eyvallah,ben bundan sonra konuları bir başlık altında yazacağım,tabiki belli bir se
Eyvallah can!
Canlar rica ediyorum forumdaki bu arkadaşımza mason sabatayist demeyiniz! Lütfen çok rica ediyorum!
şahturna can
her fikrin doğum kaynağı bulunur
sebatayistlerin bektaşilik vasıtasıyla içimize soktukları fikirlere atıfta bulunuyoruz sana değil
ama hem sebatayist ve mason olup hem bu fikirleri savunanlarda piyasada çokça bulunuyor
zaman zaman bunları teşhir ediyoruz
sen onların fikrini savunduğunda sana fikrinin kaynağı söyleniyor hitap sana değil fikrinin kaynağınadır
ayrıca bu kavramlardan rahatsızlık duymanı ruhunda güzel yerlere işaret olarak algılamak gerekiyor bu olumlu bir karşı çıkıştır

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön