Cemevi Stratejimiz Nedir?

biralevi

Re: Cemevi Stratejimiz Nedir?

Mesaj gönderen biralevi »

Hasan Akça yazdı:bizlerinde bu planları bozmakta karşı cepheleri geciktirmekte çok katkılarımız oldu neler yaptık neler belki birgün bahsedebiliriz
mesela en son muaviye açılımını bozmak için çok çalıştık bozdukta hiçbir halt çıkmadı elleri böğründe kala kaldılar ))))bazen elinizdeki güçler zayıf olduğu için oyun kuramazsınız ama karşı cephenin oyununu bozarak oynayabilirsiniz biz bunu yapıyoruz anlayanlar anlıyor anlamayanlar anlamıyor hatta bazen bize kızıyorlar çünkü ne yaptığımızı neyi neleri bozduğumuzu anlamıyorlar neler yaptığımızı açıklarsam biralevi can kızabilir))) susuyorum)))

Hasan can
muaviye açılımını sabote ettik doğru ama hiç hile yapmadık bel altından vurmadık yalan söylemedik batıl yöntemleri kullanmadık apaçık dosdoğru davrandık uygun zamanda uygun kişilere uygun mesajları verdik yani kişiler üzerinden hareketi yönlendirdik
sadece bir örnek vereyim
sen ve diğer canlarda bunu yaptılar
bizi şiilikle suçlayan alevi kökenli cemevi meraklılarına
cemevlerine diyaneti ve unsurlarınıda sokmamalarını tavsiye ettik fısıldadık
mademki bize göre yanlışta olsa sünnilikle şiiliği aynı görüyorsunuz o halde aynı mesafeyi koymalarını önerdik bizi cemevlerine sokmama kararınıza saygı duyuyoruz ama diyanetide unsurlarınıda sokmayın dedik
onlarda kabul ettiler
bunun gibi hamlelerle araya girdik müdahil olduk bizi hiç çağırmadıkları halde bu gibi hamlelerle muaviye açılımına yön verdik
hatta akp temsilcisi sünni moderatörün
'bu insanları (alevileri kastediyor) caferilerin eline mi bırakalım tabiki cemevi yaptıracağız,bunlarıda içine sokacağız ' sözünü bile bir akademisyene söylemek zorunda bıraktık,
birgün anılarımızı yazarsak aktarırız
ama şimdilik bazı yöntemleri daha ileriki safhalardada kullanacağımız için aktarmamakta fayda görüyorum
Hasan Akça

Re: Cemevi Stratejimiz Nedir?

Mesaj gönderen Hasan Akça »

biralevi yazdı: ama şimdilik bazı yöntemleri daha ileriki safhalardada kullanacağımız için aktarmamakta fayda görüyorum
biliyorum ağacan o yüzden bende birşey aktarmadım farkındayım

“Cem, Semah ve Saz” sayfasına dön