Cemevi Stratejimiz Nedir?

ali muhsin

Re: Cemevi Stratejimiz Nedir?

Mesaj gönderen ali muhsin »

Bu konu benim icin (Simdilik) kapanmistir !
alone_man yazdı:
Hüseyni yazdı: azerilerin,sana karşı yaptıkları kötülükleri,veya alevilere karşı bakış açılarının,anlattıgın dogrultuda olduguna İNANIYORUM.
....

ali muhsin senin bu huseyni arkadaştan helallik alman gerekiyor
........................................Buna Yorum yapmiyorum .............................................AMA

Bazi Aciklamalarim Bosaymis demek
azerilerin,sana karşı yaptıkları kötülükleri,veya alevilere karşı bakış açılarının,anlattıgın dogrultuda olduguna İNANIYORUM
....Niye birden inaniyorsunki ? Hayirdir ? "Hem Fitnecilere, Bozgunculara,Selefilere Siyonistlere inanilirmi hic...? Öyle degilmiydi ? Hem dedigin gibi birde Baskalarinin Davulunu Caliyorum,ya......Biran nasil olduda birden inanir oldun ? Ama herneyse ..dedigim gibi ben konuyu kapatiyorum ...Zira Ben Anlayacagimi Anladim zaten !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
muhtar_sakafi

Mesaj gönderen muhtar_sakafi »

bu stratejide basın olmassa olmazdır. bir çorumlu olarak gurur duydum.
Hüseyni

Mesaj gönderen Hüseyni »

ali muhsin

azerilerin sana yaptıklarına inanmıyorum veyahut,yalan söylüyorsun diye bir tutum sergilemedim.

benim kabul etmedigim şey,3 milyon azeriye ve Alimlerinin topyekünene,agza alınmayacak sözler sarfetmen.halada,bu konu dogrultusunda yanlış yaptıgını vurgularım.

ha bu arada,bana karşı sarfettigin sözlere,delikanlılık veya dogru sözlülük deyip,altınada imza atıp,benim sana ettigim hakaretleride hafızanda tutmana ne diyelim:):)

ümid ediyorumki,anlayacagını anlamıştırsın.
ali muhsin

Bu konuda Sende Bende Görüslerimizi ortaya sunduk.....En iyisimi Toz kondurmadigin o 3 Milyonunla, Alimlerinle Mutlu ol...gerisi zaten önemli degil ..!! Ayriyetten seninde Tebrik ederim ! Öyle birsey basardinki iki satirla isi halledin Bravo !!...Sende bunu anlamissindir !!! Sunuda arz ediyim... Söylediklerimin vede Yazdiklarimin herzaman ( Delikanli gibi ) Arkasindayim ! Bazilari Hak ettiginide alir . Bunu hazmedemyenler varsa buda onlarin kendi sorunudur !
------
Hüseyni

Mesaj gönderen Hüseyni »

inanmadıgım şeyi yapmam.

söylediklerimin arkasındayım.

yerden yere vurdugun o 3 milyonun içinde,öyle insanlar varki gıpta edilir.öyle Alim ler gördümki,yüzlerinde nur vardı.

benim için,arabı,acemi,azerisi,kürdü,türkü farketmez,Dünya Ehlibeyt muhipleri ailesini tek parça olarak görecegin gün,İmam Mehdi a,f nin dönecegi gündür.sen o zamanda ,azerilerle yola çıkmazsın demi:):)

yeryüzünü karış karış gezsen,senin 3 milyona karşı bakısını destekleyecek bir tek Ehlibeyt dostu bulamazsın.

artık şu azeri konusunu kapatmanı istiyorum.

ha yinede yazışmak istiyorsan,özelden devam edelim.

inanmadıgım davanın ceremesini çeken ahmaktır.ve inandıgım için bir adım geri atmam.
ali muhsin

Tamam iste... Git o, gipta ettigin " 3 Milyonunla Alimerinle Liderlerinle " Mutlu ol !! Zaten onlardan baska " Imanli Dürüst Caferiligi en "Düzgün" bir sekilde Temsil eden birileri yok degilmi ... öyle bir Cemaatin birde öyle Bir "Liderleri Alimleri" oldukca bu 3 milyonun Sirti yere gelmez ...herneyse Artik bu konuda bana yazmamani Tavsiye ediyorum ! Ve seni yine Tebrik ediyorum gercekten Bravo bir ilki basardin ..Senle Gurur duyanlar vardir ! konuyu kapatmani tekrar öneriyorum .Anlicani umarim !!!
------
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

Offfffffffffffffff

NEFSİ CİHAD YAPIN KURTULUN ARTIK LAF YETİŞTİRMEKTEN BAYDINIZ ANLADIK TAMAM
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

aynı fikirdeyim usandırdınız artık hüseyni can bence sen büyüklük yap ve cevap verme
Hüseyni

Mesaj gönderen Hüseyni »

Caferigi temsil eden birilerimi:):)hani bu birilerinin kimler oldugunu tahmin etmem hiçde zor degil:):)

ee işte, herşeyin bir ilki var derler...alışırsın...

3 milyon ,içinde Aliminin de zalimininde,yetiminizde,öksüzününde oldugu 3 milyon.

toptancılıga hayır..

bu toptancılıgın çıkış yerini ve tarihini bilmeyen yok ...

sahi,arap caferiler,kürt caferiler,acem caferiler,sünniden dönüp caferi olanlar için ne düşündügünü,sormadan korkuyorum:):)

sana madalya takacakların kimler oldugunu tahmin edersin.............

özele gel,abilerim rahatsız oluyor...yada gelme ben geliyorummm...abiler bu konu burda kapanmıştır,ali muhsinin özeline geçiyorum,saygılar bizden....
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Konunun bir müddet kilitlenmesini öneriyorum.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .

“Cem, Semah ve Saz” sayfasına dön