Bu parayı Galatasaray nerden buluyor?

Futbol, Basketbol, Olimpiyatlar vs...
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

co neil santoz
üç yeni transfer ikisininde tek taraflı sona erdirilmiş yani paralarını ödemeyi göze almışlar
düne kadar para bulamayan bu takım parayı nerden buluyor?

Adnan polat acaba hiç Ehli beyt yoluna para harcamışmı?
mahşerde ona transferlermi sorulacak
Ehli beyt yoluna harcadığı mı sorulacak?
ali muhsin

Re: Bu parayı Galatasaray nerden buluyor?

Mesaj gönderen ali muhsin »

Galatasarayli Futbolcularin Cogu Fetocudur ,Hakan Sükür bir örnek olabilir ..Bir Gazete mansetinde okumustum Amerikada yasayan Fetullah efendinin kasasinda ( Zimmetinde) 23 milyar Dolari askin oldugu yazili idi ..Evet Galatasaray bu Parayi nerden buluyor ? Sorusuda böylece cözümlenmis olur .Peki ikinci bir soru .. Feto efendi Bu Paralari nerden buluyor ..bu soruyuda cevaplamak icin kain olmak gerekmez .
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
atakan türkoğlu

Mesaj gönderen atakan türkoğlu »

biraz gerçekçi olun.fetullah hocanın başka derdi yok galatasarayın trnasfer parasını verecek.adama sırf sunni diyede bu kadarda iftira atılmaz.elinde varmı kanıtın.
Ali

Mesaj gönderen Ali »

atakan türkoğlu yazdı:biraz gerçekçi olun.fetullah hocanın başka derdi yok galatasarayın trnasfer parasını verecek.adama sırf sunni diyede bu kadarda iftira atılmaz.elinde varmı kanıtın.
bencede para vermesi anlamsız ve saçma ama şunu biliyoruz ki 2000 li yıllarda hakan emre arif küçük hakan gibi fetullahçı bir yapılanma vardı sonradan bu tasfiye edildi basında bu çok tartışılmıştı
bence futbolcular fetullaha yardım etmiş olabilirler hatta amerikaya gititklerinde ziyaret ettikleri falanda basına yansımıştı
ali muhsin

Arkadaslar örnegin , Bugün Polis Teskilatinda olanlarin yarisi Fetocu yarsidida AKP mensuplardir ,Gercekci olalim ,Buralari ele gecirdigi gibi neden Spor dalinida ele gecirmesin ? zaten Galatsarayli Bazi Futbolcularin yarisindan cogu Fetocudur , bunu bilmeyen yok ,hatta Avrupada bile okullari var,Kökten satin aliyorlar hem oranin Devletinden Para yardimi aldiklari gibi Ögrencilerinde Paralarina El koyup zimmetlerine geciriyorlar ..örnegin ... Almanca kursu yapan Bay ve Bayanlara Devlet Almanca kurs yeri gösteriyor ve bu Almanca kurslarini yapan birileride Fetoculardir ,Alman hükümeti bu ögrencilere gidis gelis Parasi ayiriyor ve onlar o,Parayi ögrencilerin eline degilde kendi kasalarina koyuyor , ancak Fetocu olanlara bu Para veriliyor ..buna bizzat Sahit olduk !! ve hatta ögrencilere bile ayrim yapiliyor ,Fetocu olanlara bile Maddi yardim dahi yapiyorlar ,Yani Halktan aliyor kendi cikarinca kullaniyor ve hatta sadece Halktan almiyor ...bu bir örnekti tabiki .. yani Arkadaslar Feto Tesklati bugün Güvenlik,Sanat,Egtim,Spor,Medya Dallarinin bir kismini ele gecirdikleri acikca ortadadir .. Feto Efendinin bu Paralari Dolar ve Avrolari nerden aldigi bellidir ! Hem Amerikada Karallar gibi yasiyor hemde ona inanlari Sömürdügü gibi Halkida sömürüyor ...ve herseyi ordan ( Amerikadan ) koordine ediyor Samayolu Tv bile ona ayittir...ister falanca ister fismanca olsun sonucta Sömürgeci Sömürgecidir !! Söyledigim gibi bu gibi seyleri ele geciren biri, Spor Dalinida neden ele gecirmesin ? Adam ufaktan ufaktan Zemin hazirliyor ! yakinda Feto Partisi kuruldugunda Tüm Sanat, Egitim, Spor, Güvenlik, kuruluslari ona oy verirler , Adam Dini Ticari arac olarak kullandigi gibi bazi yerleride ele geciriyor ... Galatasarayi tuttugunuz belli :D ..Ama Arkadaslar Gercekci olalim, Bugün Spora bile Siyaset karismistir görmüyormusunuz ?
------
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Galatasarayı ele geçirmek için önce Galatasaray Lisesini ve Üniversitesini ele geçirmek gerekir.Bu`da Türkiye`yi ele geçirmekten bile daha zordur.Çünkü Galatasaray Lisesi`nin önünden geçerken dikkat ederseniz kapısın`da Masonik simgeler olduğunu görürsünüz.Ayrıca futbolcu bugün vardır.Yarın yoktur.
Musa Özateş

Mesaj gönderen Musa Özateş »

atakan türkoğlu yazdı:biraz gerçekçi olun.fetullah hocanın başka derdi yok galatasarayın trnasfer parasını verecek.adama sırf sunni diyede bu kadarda iftira atılmaz.elinde varmı kanıtın.
Atakan can
Yanlış anlamışsın
fetullah hoca sünni diye değil temelde
amerikayla işbirliği yapıp Ehli beyt dostlarıyla dünyanın her tarafında mücadele ediyor diye eleştiriliyor
galatasaray konusu ise önemsiz bir konudur
ama ellerinden gelse tüm sivil toplum kuruluşlarını ele geçirmek isterler o başka
atakan türkoğlu

Mesaj gönderen atakan türkoğlu »

musa kardeş bende fetullahçı felan değilim.fetullahın abd ile işbirliği içinde olduğuna ben de katılıyorum.ama ismini söylerken çoğu zaman özellikle sunni diye belirtmeniz tuhafıma gidiyor.unutmayınki büyük şeytan abd yle işbirliği yapan herkes şeytanın arkadaşıdır.saygılarımla.
ali muhsin

Bu bölümde Sahislarin isimleri geciyor "Sünni" kelimesi gecmiyor,konu ise Sporla ilgilidir .Bende Zamaninda koyu Fenerbahceliydim ama sonra gördümki Spora Siyaset Politikayi karistirdilar,yani Falanca Parti Su takimi ,Filanca Parti su takimi gibi Paylasim yaptilar hatta cok iyi hatirliyorum Fenerbahceyi yöneten ülkücü Ömer Cavusoglu vardi sirf onun icin Fenerbahce Taraftari birbirine girdiklerini hatirliyorum, hatta Tv de görmüstüm Lig Macinda ellerinde Bozkurt isaretleri ile "Ya Allah Bismillah , Allahu Ekber "diye nara atan Provokatif Taraftarlar vardi ..Macla Bunun ne alakasi vardiki ? Sanki Savasa cikmislardi ,oysaki bu sadece bir Spordu ne alakasi vardi bunlarin ? bu olaydan sonra Bazilari Futbolu dahi kirlettiler..Sporu bile rant savasina dönüstürdüler ..buda benim Hosuma gitmedi..Adamin biri,bir Takima Tranfer parasi veriyorsa karsliginda onun bes mislisini geri alip zimmetine geciriyor ! Futbolcular veya hangi dalda olursa olsun, secilerek ( Rantcilik ) yaparak sahalara veya müsabakalara cikariliyor ! oysaki ülkemizde cok basarili Sporcularimiz var ! Atakan Arkadasi samimi buluyorum ,insallah böylede devam eder ..digeri gibi degil .
------
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Ömer Çavuşoğlu Ülkücü mü deme ya. :lol: Sadece Kominist veya aşırı Solcu değil o değil o kadar.

Türkiye`de sadece Milli Maçlar`da ve yabancı takımlarla oynanan maçlar`da Bozkurt İşareti yapılır o kadar.Kendi kafandan iş çıkarma.
Ben futbolla fazla ilgilenmem.Sadece Dünya kupası ve Milli Maç-yabancı ülke takımlarıyla olan maçlar istisna.Bir`de pozitif ayrımcılık adına Türkiye ile olan maçları`da dahil olmak üzere Azerbaycan takımlarını tutarım.
O "diğeri" galiba benim.

“Spor” sayfasına dön