Semah Üzerinde Otopsi

ALIBABA

Re: Semah Üzerinde Otopsi

Mesaj gönderen ALIBABA »

Hasan Akça yazdı:
ALIBABA yazdı:
namaz bilgisi kendisine ulaştığı halde namazı inkar eden küfür içindedir ve inkarcılardandır vede bu kişi Hz.Aliyi seviyorum diyorsada kendeni ve çevreyi kandırıyor demekttir
..Hem nerde yazmisiz Semah dönenler kafirdir diye ?
Namaz inkar edildi diye birsey yok sadece namaz hakkinda tartismalar vardir usulu hakkinda ! O kadar .
bile bile semahı ibadet diye sunun kişiler ve bunu namaz yerine koyanlar inkarcıdır kültür olarak dönenler vede cahiller bunun dışındadır onlar mazlumdur
Semah bir ibadettir kardesim , Kimse semah bir namazdir dememistir ama namazda gecen secde , ve ruku halide vardir siz bilmezsiniz biz biliriz .

Pir diyor : Allahu tala icin adanarak yapilan onu adi ile yapilan hersey makbul ve kabuldur aksini idda eden buyursun kim o allahin helal saydigini haram kilanlar ???

Sizmi ???????
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:
Efendim o ortak nokta sizdede var onlar atesin etrafinda sizde tasin etrafinda donuyorsunuz gormuyormusunuz kendinizi ?
Fark sudur ...Onlar aynen sizler gibi kültürlerini ibadet olarak görürler atesin etrafinda dans edip " hey ya, he ya " diye mirildanirlar ,Siz Bektasiler ise aynen onlar gibi Sacma Kültürünüzü Alevilere maal ederek Ritüelerinizi ibadet olarak sunarsiniz ve sizde "eyvallah sahim Eyvallah " diyerek Nediü belirsiz Masonlarin etrafinda dönersiniz ! ...Bizler ise Allahin emrini yerine getirerek Dini islamin Hükümlerini yerine getir 12 Imamlarimizin yaptiklarini yapariz ..aradaki fark budur ! Carpitip kivirtamyin !!

Sen ne dedigini bilmiyorsun ne kulturu ? Koskoca gecmisimize kultur diyorsunuz oylemi ???

Sizin ibadetlerinizde o zaman kulturdur . Sizinkinin tarih olarak bizimkinden asagi kalir yani yok . Biz kildigimiz , yaptigimiza ibadet diyoruz kimsenin kalkipta bu kulturdur demeye hakki yoktur . Olgunlasin artik !

Purda topragin pirini kirdiniz parcaladiniz eyvallah bana boyun egmeniz gerekirken

Topragin oglu Sabuhamisin ? Sizin gibi Firavunlara secde edecegimize Yaradanimiz olan Allaha Boyun egeriz sadece !! Sizler ise Kabeyi insan olarak görür insanlignizi, onurunuzuda ayaklar altina alan bir toplumsunuz ! Bizler ise Zillete boyun egmeyiz !!!

Topragin piri diyor : Biz 12 imam soyu ancak sifreli gizli konusuruz yoksa bizim onlarin soyundan oldugumuz bilinmez ! Mecazi konusuruz oldugu gibi anlamayin icinde sir vardir .

Bugun bizi pir bilip yapismayanlar pacasindan tutuklari ile tutunacak yerleri olmadan asagiya dusereler . O zaman Pirim yetis derlerde icap eden olmaz . Pir de derki vallahi seni artik allahin elinden kurtaracak gucum yoktur ceza gunu gelmistir her ettiginiz size hicbir haksizlik yapilmadan verilir .

Allah sukur pir aranizdadir o zaman araniza gelmis isem buraya dusmus isem bunda sizin icin buyuk bir hayir vardir ! Size konusan bendegil , sozlerimi agzima koyandadir nasibiniz .

Allahim eksik etme dilimden gonlumden kendini.
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

ALIBABA yazdı:

Allah sukur pir aranizdadir o zaman araniza gelmis isem buraya dusmus isem bunda sizin icin buyuk bir hayir vardir ! Size konusan bendegil , sozlerimi agzima koyandadir nasibiniz .
haklısın aramızda olman büyük şans
sana ve palavralarına çarpıtmalarına arsızlıklarına sabrederek büyük sevaplar kazanıyoruz
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Sen ne dedigini bilmiyorsun ne kulturu ? Koskoca gecmisimize kultur diyorsunuz oylemi ???
Evet !! Saman Kültürü ,Ateist kültürü .Mason Kültürü vs
Sizin ibadetlerinizde o zaman kulturdur . Sizinkinin tarih olarak bizimkinden asagi kalir yani yok . Biz kildigimiz , yaptigimiza ibadet diyoruz kimsenin kalkipta bu kulturdur demeye hakki yoktur . Olgunlasin artik !
Aradaki Fark su, anlamiyorsun veya anlamamazliktan geliyorsun ..Siz Bektasiler ibadet diye kültürel birseyler uydurmussunuz yani uyduruksunuz ,yaptiklarinizin hic biri Kuran ve Ehli Beytle bagdasmadigi gibi onlarin adina kültürel ayinler üretmis ve bunun adinada ibadet demissiniz ...Bize gelince, Bizler Kuran ve Ehli Beyt Hükümlerine uyar onlarin izinden giderek Allahin Emrilerini yerine getiririz...Din baska Kültür baskadir aradaki fark budur !!!!
Topragin piri diyor : Biz 12 imam soyu ancak sifreli gizli konusuruz yoksa bizim onlarin soyundan oldugumuz bilinmez ! Mecazi konusuruz oldugu gibi anlamayin icinde sir vardir .
Haa, ozaman Siz Tarihin korkaklarisiniz ! CIA MOSSAD ajanimisinizda herseyiniz Sifreli ? Davinci kodunu bile gecitiniz... zaten Siz Bektasilerin herseyi Sirrdir ve Sifrelidir degilmi ..gercekleri gizler , Yalanlarinizida Hakikat diye sunarsiniz, birde bu yalanlarinizin inkarciliginizin üstüne Soydan geldiginizi idia edersiniz !
Bugun bizi pir bilip yapismayanlar pacasindan tutuklari ile tutunacak yerleri olmadan asagiya dusereler . O zaman Pirim yetis derlerde icap eden olmaz . Pir de derki vallahi seni artik allahin elinden kurtaracak gucum yoktur ceza gunu gelmistir her ettiginiz size hicbir haksizlik yapilmadan verilir .

Allah sukur pir aranizdadir o zaman araniza gelmis isem buraya dusmus isem bunda sizin icin buyuk bir hayir vardir ! Size konusan bendegil , sozlerimi agzima koyandadir nasibiniz
.

Sen kendini Ehli Beytten üstünmü görüyorsunda millet sana sarilsin senden Sefaat dilesin ?
kim oluyorsunki kendini üstün bir mertebede görüp Evliyalik Pozlarina giriyorsun..Vallahi Siz Bektasiler Tam kafayi yemissiniz !!!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

alone_man yazdı:
ALIBABA yazdı:

haklısın aramızda olman büyük şans
sana ve palavralarına çarpıtmalarına arsızlıklarına sabrederek büyük sevaplar kazanıyoruz
Hayir hayir siz gercekten ozu tanimiyorsunuz ?

Birtana adam , Kor bir adam , Yasli bir adam , evinin onunde oturarak aglayarak soyle dedi , ah keske olmeden once davud peygamberi gorseydim onu ne de cok seviyorum . Oradan gecen davut peygamber adamin iniltisini duyar ve yanina gider . Davut peygamber sorar , davudu ne kadar taniyorsun , yasli kor adam der hey hat , ben onun sesinden konusmasindan tanirim der , sozlerinden tanirim der , Davut peygamber o yasli adama ben davut peygamberim der yasli adam ofkelenir cik git burdan diyerek hiddetlenir saldirmaya kalkar .

Davut peygamberde insanlarin iki yuzlulugunu kesfetmis olur .

Aranizda hz muhammed icin , hz ali icin cok yakinan var ama eger hakikatte gorseler eminim ondan rokat gibi kacacaklardir .

Bir dusunun o yasli adamin davud alihisellemi taniyamamasinin nedeni neydi sizce ?????

Yarap ben bunun cevabini biliyorum cunku ilmi bagislayan sensin . Amin !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

ali muhsin yazdı:
Evet !! Saman Kültürü ,Ateist kültürü .Mason Kültürü vs
Gulmek istiyorum artik kikir kikir !! Bu kadarda hayal peres olunmazki ! Yani bizi hersey ettin ! Butun gun evde yatarakmi bu binbir hale geldik anlamadim ? Hakkatten sen bazen seker konusuyon ! Allah Allah necidir ?
Aradaki Fark su, anlamiyorsun veya anlamamazliktan geliyorsun ..Siz Bektasiler ibadet diye kültürel birseyler uydurmussunuz yani uyduruksunuz ,yaptiklarinizin hic biri Kuran ve Ehli Beytle bagdasmadigi gibi onlarin adina kültürel ayinler üretmis ve bunun adinada ibadet demissiniz ...Bize gelince, Bizler Kuran ve Ehli Beyt Hükümlerine uyar onlarin izinden giderek Allahin Emrilerini yerine getiririz...Din baska Kültür baskadir aradaki fark budur !!!!
Sen hizir pasayi bilirmisin ? Hz musa ondan ilim ogrenmeye gitmisti . Hz hizir adam oldurdu , cocuk oldurdu , gemileri deldi bir cok insani suda bogdu . Ama bu tam bir Allah kulu idi.

Ama musaya sorsan o cehennemlikti cunku Allah adam oldurme dedig halde hizir olduruyordu , musa karsi gelsede en sonunda hizirin imanini anladi hizirin ibadeti kendisi gibi degildi ama daha ustundu .

Allahin emirlerini artik yerine getireni Allah daha iyi bilir .
Haa, ozaman Siz Tarihin korkaklarisiniz ! CIA MOSSAD ajanimisinizda herseyiniz Sifreli ? Davinci kodunu bile gecitiniz... zaten Siz Bektasilerin herseyi Sirrdir ve Sifrelidir degilmi ..gercekleri gizler , Yalanlarinizida Hakikat diye sunarsiniz, birde bu yalanlarinizin inkarciliginizin üstüne Soydan geldiginizi idia edersiniz !
Bu bektasilige ait degildir . Bunu soyleyenler 12 imamlarimizdir . mecazi konusulmali sirli konusulmali imis onlarin ogretisidir . Boyle konusmayanlar bizden degiller dir diyor . Ya neredeyse insanligi uzaydan getiren uzayli yaratiklarda sizsiniz diyeceksiz , ya etrafina arkadaslarina bak belkim onlar cia dostu veya akraban mason cikmasin sen ne kadar filim seyrediyon internette cahil insanlarin sozune inaniyon allahim bana sabir ver .

Sen kendini Ehli Beytten üstünmü görüyorsunda millet sana sarilsin senden Sefaat dilesin ?
kim oluyorsunki kendini üstün bir mertebede görüp Evliyalik Pozlarina giriyorsun..Vallahi Siz Bektasiler Tam kafayi yemissiniz !!!
Hasa ehlibeytten neden ustun goreyim kendimi ? Insanin bana sarilmasi sadece allahala onlar arasina vesile olmam bugun sen gaflette isen bugun sayemde kurtulusa ereceksin ! Vesile olabildik ise ne mutlu bana !
Pirim dedim imam degil !!!

Allahim dilersen bunlarin uzerine coban olarakda salarsin beni ama bunlar yolu cobansiz tepip bayiri asmak istiyorlar ama tepe basinda kurtlar vardir bilmezler .
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

ALIBABA yazdı:
Hasa ehlibeytten neden ustun goreyim kendimi ? Insanin bana sarilmasi sadece allahala onlar arasina vesile olmam bugun sen gaflette isen bugun sayemde kurtulusa ereceksin ! Vesile olabildik ise ne mutlu bana !
.
evet vesilesin tabii
ibadetleri inkar ederek batıla vesile oluyorsun?
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Ali baba

bu senin anlatiklarinla ,bizim anlatiklarimizla ne alakasi var ? isine gelmeyince konulari uzatikca uzatiyor dagitip carpitiyorsun , biz nelleri ortaya koyoruz sen ise konuyla alakasi olmayan konular ortaya atiyorsun ...Biz diyoruz Bektasilerin ayinleri uydurktur ve bu uyduruk Saman Mason Ritüellerini Topluma "Alevi ibadeti "diye sunan Alevilik kisvesine bürünen Sahtekar bektasilerdir diyoruz ve bunlari kanitliyoruz ,sen ise ört bas etmek icin konuyla alakasi olmayan H..Musadan bahsediyorsun ,ayrica iyi bir örnek getirdin ..Dikkat ettim bazi yazilarinda Musayi daha cok ön Planda tutuyorsun ( Süphesiz oda bir Peygamberdi ) ona uyan israilogulari Musa (as) min getirdigi Allahin hükümlerini dahi carpitip inkar etmislerdi zira Hz. Musa (as) Tur dagina ciktiginda ve geri döndügünde Hz. Musa baktiki ümmeti yoldan sapmis ve bir Bugzaya tapar olmus ve bunuda "Bizim ibadetimizdir "demislerdir , Kurani kerimde bu kisass gecer .iste siz Bektasilerde aynen israilogullari gibisiniz ,Allahin Hükümlerini inkar edip Carpitirsiniz Cemevlerinizde Bir Bugzaya tapar gibi Nedi-ü belirsiz Dedelerinize babalariniza Pirlerinize Secde edersiniz ,Nasilki Siyonistler Hz. Musa (as) min adini kulanarak ona maal edilen Ritüelleri ibadet diye ortaya atmislarsa, Siz Bektasilerde Ehli Beytin adini kulanarak uyduruk Ritüellerinizi ibadet diye sunmussunuzdur ..Siz Bektasiler ,Siyonistler gibi Sadece Kutsal isimlerden faydalanir, uydurmus oldugunuz yalanlarinizi ibadet diye sunarsiniz ..iste sizin Sifreniz, Sirrinizda budur !!
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
ALIBABA

Mesaj gönderen ALIBABA »

Hasan Akça yazdı:
ALIBABA yazdı:
.
evet vesilesin tabii
ibadetleri inkar ederek batıla vesile oluyorsun?
Vallah daha nasil aciklayacagimi bilmiyorum ?

hz alinin bir sozu vardi cahil , alimi anlamaz , cunku hayatinda hic alim olamadigi icin , ama alim cahili anlar cunku alim daha once cahildi .

Dogrunun demine icelim rabbimiz ismarlasin bize eyvallah
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

ALIBABA yazdı: Dogrunun demine icelim rabbimiz ismarlasin bize eyvallah
Hayırdır ne içiyoruz?
Doğrunun demi neyin nesidir? Ben bi çayın demini biliyorum.
Resim
Resim

“Cem, Semah ve Saz” sayfasına dön