foruma giriş sorunu...

yeshilyol

foruma giriş sorunu...

Mesaj gönderen yeshilyol »

s.a.

aleviyyun.com nickli kardeşimiz foruma giriş yapamıyormuş. buradan ilgili forum yöneticilerine bildirilir. sorunun en tez zamanda çözülmesini dilerim.
alevisesi
İletişim:

Re: foruma giriş sorunu...

Mesaj gönderen alevisesi »

aleviyyun.com isimli üyenin kullanıcı adı aleviyyun olarak değiştirildi. Bu kullanıcı adıyla giriş yapabilir.
yeshilyol

Re: Foruma giriş sorunu...

Mesaj gönderen yeshilyol »

teşekkür ederim.
aleviyyun

Mesaj gönderen aleviyyun »

sorunun hal edilmesine sevindim bilgilendirme mesajı mail adresime ulaşmadığı içinde girişte sorun yaşandı...
aleviyyun alevi bilgi kaynağı
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

aleviyyun yazdı:sorunun hal edilmesine sevindim bilgilendirme mesajı mail adresime ulaşmadığı içinde girişte sorun yaşandı...

can
aşağıda reklam yapmaya devam ediyorsun oysa nickin reklam yasağı olduğu için değiştirildi
bunu aşmanın birkaç yolu var

1 ya sitene bizim alevisesi comu ekleyip reklamını yaparsın bu durumda karşılıklılık ilkesi gereği buradada reklam yapma hakkın olur

2 yada her yazının altına yazdığın reklamı kaldırırsın

bu iki şıktan birisini seçmelisin
aleviyyun

Hasan Akça yazdı:
aleviyyun yazdı:sorunun hal edilmesine sevindim bilgilendirme mesajı mail adresime ulaşmadığı içinde girişte sorun yaşandı...

can
aşağıda reklam yapmaya devam ediyorsun oysa nickin reklam yasağı olduğu için değiştirildi

1 ya sitene bizim alevisesi comu ekleyip reklamını yaparsın bu durumda karşılıklılık ilkesi gereği buradada reklam yapma hakkın olur

ikinci şık bana daha uygun...
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

DEğerli kardeşim. Sorun reklam içerikli bir isim seçmiş olmandan kaynaklanıyor. O yüzden kullanıcı adınız değiştirildi.
İmzanızda da hala reklam var. Sizden ricamız imzada reklam yapmamanız. Site adresinizi profilinizde ilgili bölümden ilan edebilirsiniz. Ayrıca eğer sitenize alevisesi.com sitemizin linkini verirseniz biz de anasayfamızda linkler bölümünde sizin linkinizi veririz.
Yanlış anlamayın sitenizle ilgli bir mesele değil bu. Bu, genel site kurallarımızla ilgili bir mesele. Anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
aleviyyun

Sorun değil kardeş bilgi verilmesi yeterliydi. Foruma giriş yapmaya geldim sorunla karşılaştım bilgilendirme mesajıda mail adresime gelmedi. Bu nedenlede yeşilyol kardeşimden yardım istedim.
Forumda herhangi bir kurlı çiğnemek gibi bir düşüncemiz yok. Kural kuraldır. Ayrıca şuanki imzamda sorun olursada onuda düzeltebiliriz.... sadece söylemeniz yeterli....
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

aleviyyun yazdı:
Hasan Akça yazdı:

can

ikinci şık bana daha uygun...

tamam ama halen kurnazlık yapıp gizli reklam yapmanı nasıl anlamalıyız?
aleviyyun

Bak kardeşim son yazımı oku ve orada söylediklerime dikkat et sorun varsa bu imzamda söyle sileyim.... onun dışında bir sorun varsada açık söyle...

“Öneri, Eleştiri ve İstekleriniz” sayfasına dön