selamın aleyküm

muhammet..

selamın aleyküm

Mesaj gönderen muhammet.. »

tüm site ve ehl-i beyt sevenlere selam ve saygılar..bundan 2 ay önce youtube de izlediğim hz. Ali filminden sonra birşeyleri arama ve sorgulma duygusuna kapıldım..aleviyim diordum ya alevilik nedir onuda bilmiyordum tabiri caizse sizin deyiminizle bektaşi olarak büyümüş ninesinden hikayeler dinlemiş birisi olarak araştırdım biraz bunaldım biraz ürktüm sonunda sizin sitenizi buldum 1 aydır da misafir olarak inceliyorum..gerçekten sunu ii anladım malesef bende masallarla büyümüş Hz. Ali yi seven ama eksik olan her işe mazeret sürebilen bir insandım namaz oruc vs.. gibi
Artık bazı şeylere dur deme vaktim geldi benide aranıza alarak bilgi ve paylaşımlarınızla beraber alevilği öğrenmek eksiklerimi gidererek sıfır olmasada en aza indirmek isterim..şimdiden herkese teşekkürler..
Ali

Re: selamın aleyküm

Mesaj gönderen Ali »

muhammet.. yazdı:tüm site ve ehl-i beyt sevenlere selam ve saygılar..bundan 2 ay önce youtube de izlediğim hz. Ali filminden sonra birşeyleri arama ve sorgulma duygusuna kapıldım..aleviyim diordum ya alevilik nedir onuda bilmiyordum tabiri caizse sizin deyiminizle bektaşi olarak büyümüş ninesinden hikayeler dinlemiş birisi olarak araştırdım biraz bunaldım biraz ürktüm sonunda sizin sitenizi buldum 1 aydır da misafir olarak inceliyorum..gerçekten sunu ii anladım malesef bende masallarla büyümüş Hz. Ali yi seven ama eksik olan her işe mazeret sürebilen bir insandım namaz oruc vs.. gibi
Artık bazı şeylere dur deme vaktim geldi benide aranıza alarak bilgi ve paylaşımlarınızla beraber alevilği öğrenmek eksiklerimi gidererek sıfır olmasada en aza indirmek isterim..şimdiden herkese teşekkürler..
a.s
Muhammet can
ne mutlu bizlere ki 12 imamlarla onların gerçeğiyle tanıştık
şimdi iş hem öğrenmeye devam etmek hemde öğrendiklerimizi mazlum halkımıza anlatmak yılmadan sabırla mücadele etmektir
karşımızdakilerin sayısı gücü bizi asla yıldıramaz çünkü biliyoruz ki Allah doğrularla birliktedir ve bvu yolda kayıp yoktur tüm şıklar kazançtır
Allah yardımcımız olsun inş
alone_man

Mesaj gönderen alone_man »

a.s
hoşgeldin can
bu uzun ince yürüyüşte başarılar diliyorum
muhammet..

inş. hoşbulduk siteye bakmakla bitiremiyorum yeni yeni öğrendiklerimden dolayı geç yazdığımdan dolayı kusuruma bakmayın..
HakYolunda

Mesaj gönderen HakYolunda »

Ho$geldin Muhammet Karde$,

Selamini Aldim,Ve Aleyküme Selam,
Yolun Acik Olsun Can.

Hz.Ali(s.a)İnsanların kalbi vahşi ve başıboştur; kim onlarla ilgilenirse onlara doğru cezbolur.
_________________________________________________[highlight=#00BF40][font=Goudy Stout][/font][/highlight]
Allâhümme salli alâ Muhammedin ve alâ âli Muhammed.
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Hoş geldin. Beraber öğrenmek ve gelişmek dileğiyle...
Allah cümlemizi velayetten ayırmasın inşallah.
Allahumme salli ala muhammed ve ali muhammed ve accil ferecehum vel en eda ehum
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
Muhammed

Mesaj gönderen Muhammed »

Hoşgeldin kardeşim. Hayırlı olsun inşallah...
Resim
Resim
muhammet..

amin..inş güzel dilekleriniz için teşekkürler

“Tanıyalım - Tanışalım” sayfasına dön