Deniz Fenerinde geç kalınmadı mı?

Gündemdeki haber ve konular...
Kullanıcı avatarı
Big Boss

Mesaj gönderen Big Boss »

Sonunda deniz feneri yöneticileri tutuklanmış ama yıllardır neden beklendi bana geç kalınmış gibi geliyor geçen zamanda minareyi çalanlarda kılıfını hazırlamıştır bakalaım ne çıkacak ama şüpheliyim
Kullanıcı avatarı
Șίа

Re: Deniz Fenerinde geç kalınmadı mı?

Mesaj gönderen Șίа »

Bu davada doğru bir karara ulaşılacağını hiç sanmıyorum.Akp'nin istediği şekilde sonuçlanır diyorum ben
“Şehit olanlar Hüseyin'ce bir iş yaptılar. Kalanlar ise Zeynep'çe bir iş yapmalıdırlar. Bu ikisinin dışında kalanlar Yezit'tirler.”
Çeri

Mesaj gönderen Çeri »

Almanya´da ki Deniz Feneriyle Türkiye´de ki Deniz Feneri arasında hiç organik, resmi bağlantı yokmuş.Kanal 7 ile Kanal 7 İNT arasında´da yokmuş ama logoları bile aynı.
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Kanal 7 kanlinin AKP Bagimlisi bir kanal oldugu biliniyor ,Olay Türkiyede olsaydi bunu haber konusu dahi yapmazlardi üstünüde bir nevi kapatirlardi..Ama Alman Hükümeti böyle seylere hic acimaz kim olursa olsun ortaya cikarirlar aynen Almanyanin Eski Basbakani olan Helmut Kohl gibi, Adam Yolsuzluk yapmis ve Hükümette onu al asagi etmisti..Deniz Feneri,nin kimleri sömürdügüde Almayada ortaya cikmistir ,Tabiki AKP ye bagli olan Kanallar biseyler uyduracaklar ,tek Deniz Fenerimi Yesil Holdinglere ne demeli peki...
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !

“Güncel” sayfasına dön