Cami bulma konusunda yardım!!!

Dinin ana direği namazdır...
Ceyş'ul Usre

Re: Cami bulma konusunda yardım!!!

Mesaj gönderen Ceyş'ul Usre »

Allah razı olsun kardeşlerim, ilginiz için çok teşekkürler.
sizden bir ricam olacak, burda(trabzon) baya arkadaş toplandık ve namazlarımızı eda ediyoruz. fakat ben hariç diğer arkadaşlarımda mühür yok, karşılığında ne yapabilirim bilmiyorum ama subay76 isimli kardeşim gonderelim demiş, bize mümkünse 5-6 mühür gönderebilir misiniz? buna karşılık parasını neyse verelim diye bir teklifte bulunmak da istemiyorum ama zor durumda kalacaksanız onu da gönderebiliriz..
Allah'ın selamı hepimizin üstüne olsun
ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMED VE ÂL-İ MUHAMMED VE ACCİL FERECEHUM VE FERECENA BİHİM
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Ben de gönderebilirim. Ama bedava olmaz. İnşallah ücretini dua ile alırım. Bana özelden adres verirseniz yollarım. 1 haftaya elinize ulaşır diye düşünüyorum.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

Bende Dua karsiligi seve seve yollardim ama maalesef darkin ve küskün oldugum yerler var .gitmedigim icin ordanda Mühür alamiyorum.elimde olsaydi Almanyadan direk olarak sizlere yollardim.ben mühür bulamadigim yerde temiz bir kagit veya hasir kullaniyorum .ama yinede banada özelden adress yollarsaniz bir yolunu bulur bende insallah size yollayabilirim.Ücretsiz ve Faizsiz : ))
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
eSaSiuN

Mesaj gönderen eSaSiuN »

Aslında benimde mühüre ihtiyacım var.Halkalı Zeynebiye'nin oradaki bir kitapçıyı tavsiye ettiler müsait olursam yarın gidip alacağım inşallah.Acaba ne kadara malolur bana.Ona göre üstüme para alayım diyorum da.
3nokta

Mesaj gönderen 3nokta »

Esasiun kardeşim,
Mührü para ile verecekelrini sanmıyorum. Ama sonuçta bir maliyeti var. Irak'tan ithal ediliyor. Orada para ile alınıyor. Yine de çok büyük rakamlarla satılacağını düşünmüyorum. Birkaç liradan fazla değildir. Sen yine de eğer istersen bana özelden adres ver ben sana yollarım.
nokta koymuyoruz artık cümle sonlarına
noktayı koyacak olan sensin anlasana
. . .
eSaSiuN

Mesaj gönderen eSaSiuN »

Çok teşekkür ederim.Aslında öyle benim için çok daha iyi olur.Zira Halkalıya ters bir yerde oturuyorum.Yarın gideyim Allah'ın izniyle halledemezsem sizden rica edebilirim.Benim niyetim sadece size zahmet vermemek.

Selam ve dua ile..
ali muhsin

Mesaj gönderen ali muhsin »

eSaSiuN yazdı:.....Benim niyetim sadece size zahmet vermemek.

Selam ve dua ile..
Lafimi olur kardes, ne Zahmeti ,bu bizim icin bir onurdur.
Aleviler, Al-i Muhammedin Yetim ( UNUTULAN ) Evlatlarıdır
Allahume Salli Ala Muhammed ve Al-i Muhammed
------
Insana Secde etmek ,insanlik onurunu ayaklar altina almak demektir !
Insana Secde etmek ise insanlik icin bir Zillettir !
eSaSiuN

Mesaj gönderen eSaSiuN »

Arkadaşlar az önce baktımda ben Halkalıya ancak 3 araba değiştirerek gidebiliyorum.Bunun birde 3 araba değiştirerek gelişi var.Bir günü tümden yolda geçirmeyi gerektiriyor.Bu sebeple bana mühür yollayabilecek bir kardeşimi arıyorum varmı acaba? Detaylar özelden konuşulur.İstanbulda oturuyorum.Mümkünse de , değilse de peşinen teşekkürler.

Selam ve dua ile.
Hasan Akça

Mesaj gönderen Hasan Akça »

eSaSiuN yazdı:Arkadaşlar az önce baktımda ben Halkalıya ancak 3 araba değiştirerek gidebiliyorum.Bunun birde 3 araba değiştirerek gelişi var.Bir günü tümden yolda geçirmeyi gerektiriyor.Bu sebeple bana mühür yollayabilecek bir kardeşimi arıyorum varmı acaba? Detaylar özelden konuşulur.İstanbulda oturuyorum.Mümkünse de , değilse de peşinen teşekkürler.

Selam ve dua ile.
can siteye yönetim paneline adresini ad soyadını yazarsan sana kargoyla ödemeli olarak göndeririz ama fiatını bilmiyorum sanırım üç-beş tl olabilir yada bir fiat aralığı belirlersen de iyi olur
eSaSiuN

Mesaj gönderen eSaSiuN »

Fiyat aralığı zaten anladığım kadarıyla kargosuyla vs. 20-30 lira bir şeyi ya bulur ya bulmaz maksimum.Gerçi para da önemli değil daha fazla da olsa benim amacım namazımı eda ederken gereklilikleri tam olarak yerine getirmek.Birde site yönetim paneli derken bulamadım.Kargo ödemeli yollanır elbette.Ancak mührün parasını da size ödemem lazım gelir.Nasıl halledebiliriz acaba onu?

selam ve dua ile.

“Namaz” sayfasına dön