Çorum’lu

kara

Çorum’lu

Mesaj gönderen kara »

Çorum’ lu

Şi’a diye aramıza
Giremezsin sen Çorum’lu
Melhem diye yaramıza
Olamazsın sen Çorum’lu

Okumanın olmaz yaşı
Cahillerin zordur işi
Beladan kurtulmaz başı
Bilemezsin sen Çorum’lu

Feleğin serrinden geçtik
İmam şah'a yemin içtik
Bizler Hak yolunu seçtik
Seçemezsin sen Çorum’lu

Şah'ın Şah yoluna düştük
Nice engelleri aştık
Çiğ idik kavrulduk piştik
Pişemezsin sen Çorum’lu

Şaşarım bu dağa taşa
Sığınaktır kurda kuşa
İbret alda şükret yaşa
Göremezsin sen, Çorum,lu

Beklenen bir gün bitecek
Bütün canlılar göçecek
Hesap için dirilecek
Veremezsin sen Çorum’lu

Karoğlan'ım derki kızma
Batılı Hak diye yazma
Hak yolundan sakın azma
Gidemezsin sen Çorum’lu

Huseyin Kara Danımarka..
En son kara tarafından 01 Eki 2013, 14:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Pir Mehdi

Re: Çorum’lu

Mesaj gönderen Pir Mehdi »

Soyle bir fetva verecegim .

Kendisini abdal Huseyin diye adlandiran sahsin tum siirlerini bulup getirip atesde yakin diyecegim . Ve boylece o dusunceler ateste yanacaktir. Cunku rabbin bozgunculari ve yeryuzunu ve topluluklar icinde karisiklik yaratanlari sevmez ! Daglara ovalara yemin olsunki cehennem ehli haktir ve gerceklesecek .
Hüseyni

Mesaj gönderen Hüseyni »

pir Mehdi,mi?nikinde bir sakatlık oldugunun farkındamısın...o Rumuzu degişmekle,özünle sözünün aynı çizgiye geldigini anlayacaksın...mesala pir bektaşi,,pir zöhre ana,pir kemal,pir balım sultan,falan bu Rumuzları kulan..

senin verecegin fetva,şeytanın sözleri olacaktır...
Hüseyin Kara yı canı gönülden tebrik eder şiir lerinin devamını dilerim...
Pir Mehdi

Mesaj gönderen Pir Mehdi »

Hüseyni yazdı:pir Mehdi,mi?nikinde bir sakatlık oldugunun farkındamısın...o Rumuzu degişmekle,özünle sözünün aynı çizgiye geldigini anlayacaksın...mesala pir bektaşi,,pir zöhre ana,pir kemal,pir balım sultan,falan bu Rumuzları kulan..
Bizim inancimiz bu neden sakatlik olsun ? Sizden burda kendisine muhammed mustafa koyanlar bile var . Mesela Ayetullah benim su an kendime koydugum isimden daha sakat bir isim degilmiki ayetullah diye isim koysunlar kendine ? Ya kendine Ruhullah Murtaza diye isimler koyanlara ne demeli ? Say say bitmez ! Sizine benim ismimden ortada ayip birseymi varki ! Ben bir pirimki basa pir koymusum ! Kendi dinimden dolayi size hesapmi verecegim bu konuda ?
Seytan kotu fetva verir . Tipki Huseyin kara gibi , Bende guzel bir laf ettim ve dedimki : Ey Huseyin kara insani seytan yapan kalbidir , orada ne besledigine bagli , eger atesli laf yaparsan bu ancak kendini helak etmene yarar dedim. Simdi dogru demismiyim ?

Gel gelelim sizden istedigimiz insanliga ve onun onuruna yakisacak birseydir ! Insan olmak demekte musluman olmussun demektir ! Musluman olanda ancak toplumlari kaynastirip barisi savlar ve yayar . Ama sizde tam tersi gorulmustur . Ne insan nede musluman olabilmissiniz ! Tek bildiginiz seytan lafi uretip kendi kendinizide onlan beslemek ! Yeryzunde guzellik ve insanlik ve baris yayamiyorsaniz tum yasama nedenleriniz ve emekleriniz bosa gitmis ve sonucta size anlamsiz gelecek ve yasadiginiz muddetcede kendi icinizde bu zilleti ve eksikligi yasayacaksiniz !

Gercek bir mumin insana baktiginizda sizdeki alcalma ve ezikligi kendi icinizde hissedecek ve diyeceksinizki , Bize gelip soylediler ama dinlemedim , temiz muminlere uyamadim , nerede fitne yaratan ve yaratmak isteyen , toplumun ic ve disini karistiran , fitne yazarlara uydum diyeceksiniz !

Cehennem azabi olarak bu size yeter de artar ! Cunku cikilmaz silinmez yok olmaz bir yer orasi .
kara

Mesaj gönderen kara »

Pir Mehdi yazdı:
Hüseyni yazdı:pir Mehdi,mi?nikinde bir sakatlık oldugunun farkındamısın...o Rumuzu degişmekle,özünle sözünün aynı çizgiye geldigini anlayacaksın...mesala pir bektaşi,,pir zöhre ana,pir kemal,pir balım sultan,falan bu Rumuzları kulan..
Bizim inancimiz bu neden sakatlik olsun ? Sizden burda kendisine muhammed mustafa koyanlar bile var . Mesela Ayetullah benim su an kendime koydugum isimden daha sakat bir isim degilmiki ayetullah diye isim koysunlar kendine ? Ya kendine Ruhullah Murtaza diye isimler koyanlara ne demeli ? Say say bitmez ! Sizine benim ismimden ortada ayip birseymi varki ! Ben bir pirimki basa pir koymusum ! Kendi dinimden dolayi size hesapmi verecegim bu konuda ?
Seytan kotu fetva verir . Tipki Huseyin kara gibi , Bende guzel bir laf ettim ve dedimki : Ey Huseyin kara insani seytan yapan kalbidir , orada ne besledigine bagli , eger atesli laf yaparsan bu ancak kendini helak etmene yarar dedim. Simdi dogru demismiyim ?

Gel gelelim sizden istedigimiz insanliga ve onun onuruna yakisacak birseydir ! Insan olmak demekte musluman olmussun demektir ! Musluman olanda ancak toplumlari kaynastirip barisi savlar ve yayar . Ama sizde tam tersi gorulmustur . Ne insan nede musluman olabilmissiniz ! Tek bildiginiz seytan lafi uretip kendi kendinizide onlan beslemek ! Yeryzunde guzellik ve insanlik ve baris yayamiyorsaniz tum yasama nedenleriniz ve emekleriniz bosa gitmis ve sonucta size anlamsiz gelecek ve yasadiginiz muddetcede kendi icinizde bu zilleti ve eksikligi yasayacaksiniz !

Gercek bir mumin insana baktiginizda sizdeki alcalma ve ezikligi kendi icinizde hissedecek ve diyeceksinizki , Bize gelip soylediler ama dinlemedim , temiz muminlere uyamadim , nerede fitne yaratan ve yaratmak isteyen , toplumun ic ve disini karistiran , fitne yazarlara uydum diyeceksiniz !

Cehennem azabi olarak bu size yeter de artar ! Cunku cikilmaz silinmez yok olmaz bir yer orasi .

İnsanlıktan nasibini alamayan Siyonist Sevdalısı!! Bana adını Yakıştırma Sen ve senin gibiler Şeytan ve Şetan askerleri Sizin gibi Şeytanlardan çekinir sanıyorsan yanılıyorsun asla çekinmem....Namaza Oruca ve Kur ana Dil uzatanların Her zaman her yerde karşısındayım,,, Aklım erdikce Dilim döndükce gücüm yettikce Ölendek Alevi Cafer-i Şii Düşmanlarının karşısındayım Elinizden geleni arkanıza koymayın Ne yapacaksanız yapın Sizlerin Alevilikle hiç elakası olmayan Bektaşi Masonsunuz... Bırakın Aleviliği kendi yolunuz ve rejminizle uğraşın Alevilik kim siz kimsiniz Allehın ayyaşları Elinizde bir saz dilinizde bir bardak rakı neymiş demmiş oda neyse Ohhh ne ala çalsın sazlar oynasın kızlar çekilsin kafa Bunada diyelim İşte Alevilik bu vay vay vay.... Medeniyyet bu işte Bizler ise çağ dışı örümcek kafa ortalığı bozan yobazlarız demi..Gülerim aklınıza Sizler Aleviliği dünyaya bozmaya götü göstermeye çalışan Şeytanlardan başka bir şey değilsiniz.... Her zamanda diyorum sizler Osmanlıdan Kalan Bektaşilersiniz Aslınız Sünnidir Osmanlıdan dedeler kovulunca Kendinizi Alevileştirmeye çalışan sahtekar din ve Alevi düşmanısınız......Bana bektaşiliği sorma Aleviliğide sorma Ben Ali gibi yaşamaya gayret ediyorum Ben bunu 40 yıldır araştırmasını yapıyorum Yanlış yoldaysam cehenneme giderim Doğru yoldaysam Allahın rızasını almış olurum,, Sizler benimle uğraşmayı bırakında iyi bir araştırmaya başlayın ve helak olmakdan kurtulun Tafsiyem budur....(( Alevilik )) Ayrı (( Bektaşilik )) Ayrı..... Alevilik Ali gibi yaşayan İnsandır Bektaşilik ise Yahudiler gibi yaşayandır Şarabı Kutsayan Milletlerdir Anlamışındır sanırım....Şimdi şunu söyleyim Pir bozuntusu Kendini Bektaşi gibi göstererek yazan ve beni dalgaya almaya çalışan Bu sitede olduğunuda biliyorum Sen Şia ysan benim boynum kopsun ......................................
Resim

“Şiir, Ağıt ve Sinezenler” sayfasına dön