Japonya ,Süperman ve Harry Poter ilişkisi

Gündemdeki haber ve konular...
biralevi

Mesaj gönderen biralevi »

Bazen durduk yere aklımıza birşeyler takılıyor,böyle olduğunda yazıyorum ,zaten üzerimde her zaman küçük kağıtlar ve kalem oluyor olmasada en yakın yere gidip aklıma takılanı gelen fikri yazıyorum
unutmamak için çünkü unutuyorum da...
yine aklıma takıldı ve yazdım sizlerlede paylaşıyorum

SÜPERMAN
Hatırlarsınız superman karakteri vardı
Yerçekimine meydan okuyor uçuyordu
Kulakları çok uzaklardan ses alıyor ve anında müdahale ediyordu
Kötüleri cezalandırıyor dünyayı sürekli kurtaırıyordu
Kısaca TANRICILIK OYNUYORDU.......
Süpermeni
Beyazperdede Christopher Reeve isimli bir aktör canlandırıyordu
Birgün duydukki bizim! Süperman attan düşüp felç olmuş sonra 9 yıl felçli bir hayat ve kalp kriziyle biten bir yaşam
Tesadüf mü?

HARRY POTER

Hani gözlüklü çocuk uçuyor kaçıyor maddeleri harekete geçiriyor,duvarlardan geçiyor oda kendi çapında TANRICILIK oynuyordu.
Harry Potter filminin başrol oyuncusu Daniel Radcliffe, dyspraxia (hareket planlama bozukluğu) hastası olduğunu açıkladı.
Ayakkabısını bile bağlayamıyormuş ve daha hastalığının ilk aşamasındaymış ,izleyelim bakalım sonu ne olacak?
Tesadüf mü? Merak ediyorum.

JAPONYA
Biz de her deprem olduğunda Japonya örnek gösterilir ve orada olsa bir şey olmaz denilir ve adeta bu adamların tabiata doğaya tabi aslında ALLAHA meydan okudukları imajı verilirdi.
İzlediniz mi son depremde ne oldu?
Evler arabalar hatta mahalleler suda nasıl yüzüyordu?
Nasıl da çaresizdiler
Kimse yanlış anlamasın üzücü tabi ama başka bir bakışla arka planı da görmemiz gerekiyor, tüm güçlülüğümüze karşın biz insanlar aslında çok zayıfız ve HER AN ALLAHA MUHTACIZ………
ceren

Re: Japonya ,Süperman ve Harry Poter ilişkisi

Mesaj gönderen ceren »

çok ilginç

“Güncel” sayfasına dön